collapse

Reklama


Autor Wątek: żądanie rozliczenia  (Przeczytany 11102 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline poradnia

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Pomógł? 0
  • Kujawsko-Pomorski OW
żądanie rozliczenia
« dnia: Marca 09, 2011, 12:54:38 pm »
Witam!
W styczniu wykonanych zostało więcej świadczeń, niż przewiduje limit miesięczny. Natomiast w lutym tych usług jest mniej. Chcąc wystawić rachunek za luty mam zamiar rozliczyć sb usługi ze stycznia, te nadlimitowe. Jak mam to zrobić?? W żądaniu rozliczenia wybieram przecież konkretny miesiąc i muszę wybrać luty. A co z tymi ze stycznia?? Do tej pory było tak, że w raportach rozliczeniowych wskazywałam sb przedział miesięcy od do. A jak zrobić to teraz?? Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam!

Offline skopczyp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Pomógł? 37
  • SZOI
Odp: żądanie rozliczenia
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 09, 2011, 13:01:51 pm »

SZOI sam powinien z tym sobie poradzić (zbierać narastająco)

Offline Jerzyk56

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Pomógł? 0
Odp: żądanie rozliczenia
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 09, 2011, 13:46:42 pm »
Musisz wybierać mc narastająco po kolei- nie możesz opuścić mc czyli za styczeń wybierasz styczeń , za luty wybierasz luty(niezapłacone ze stycznia przechodządo lutego) i tak dalej.
Pozdrawiam

Offline poradnia

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Pomógł? 0
  • Kujawsko-Pomorski OW
Odp: żądanie rozliczenia
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 09, 2011, 14:08:11 pm »
Faktycznie SZOI sb z tym poradził i usługi ze stycznia "przeszły" na luty  :) w każdym razie jeszcze raz dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Offline cilazapril

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1619
  • Pomógł? 128
  • Mazowiecki OW
Odp: żądanie rozliczenia
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 11, 2011, 10:56:10 am »
Dziś dodwałem żadanie rozliczenia i zauważyłem dziwny raport, którego sam nie robiłem.


chodzi o pkt 2, co to za raport ?? jest zwrotka do pobrania tylko bez szablonów.
Nie ma nic za darmo. Darmowa jest tylko śmierć, choć i ona kosztuje przecież życie.

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3173
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: żądanie rozliczenia
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 11, 2011, 10:58:18 am »
To normalne zachowanie. Operacja wykonywana automatycznie podczas wysyłania rachunków na SZOI.
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

Offline cilazapril

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1619
  • Pomógł? 128
  • Mazowiecki OW
Odp: żądanie rozliczenia
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 11, 2011, 11:19:51 am »
Pobierać zwrotki i importować ??
Nie ma nic za darmo. Darmowa jest tylko śmierć, choć i ona kosztuje przecież życie.

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3173
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: żądanie rozliczenia
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 11, 2011, 11:55:09 am »
Ja tego nie robię i wszystko jest ok, ale niech ktoś jeszcze na ten temat się wypowie.
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: żądanie rozliczenia
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 11, 2011, 12:01:51 pm »
Też nie pobieram zwrotek pustych, chyba, że tam coś jest ??? i jest ważne dla pracy PPS-a
Edward z Kętrzyna

Offline max

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Pomógł? 0
Odp: żądanie rozliczenia
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 11, 2011, 21:49:22 pm »
pustych nie trzeba pobierać, ale trzeba sprawdzać bo przy imporcie rach. generują się szablony i to trzeba zaczytywać i wystawiać korekty i jeszcze jak zatwierdzają rach. to znowu idzie żądanie i też może powstać szablon. Najlepiej wgrać rach. i nie mieszać ze statystyką, nie będzie korekt  ;D

Offline Monia

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Pomógł? 3
Odp: żądanie rozliczenia
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 17, 2011, 18:06:40 pm »
Czy nie będzie błędem,gdy zrobię i wyślę wcześniej raport statystyczny za grudzień 2011 , gdyż  limit punktowy już wyrobiłam, oczywiście nawet gdy zweryfikują go wcześniej,to żądanie rozliczenia zrobię na początku stycznia 2012,a może mogę żądanie rozliczenia zrobić ostatniego dnia grudnia 2011,proszę o podpowiedź, z góry dziękuje.

Offline Piotr29

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Pomógł? 40
  • Warmińsko - Mazurski OW
Odp: żądanie rozliczenia
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 17, 2011, 18:24:40 pm »
a nie ma możliwości że zapłacą CI za nadlimity? może warto wykazac więcej świadczeń? te nadlimity mają tez znaczenie przy zwiększaniu kontraktu w przyszłych latach...jesli nie wykazujesz świadczeń ponadlimitowych to fundusz nigdy nie zwiększy Ci kontraktu w przyszłych konkursach...
Pozdrawiam

Piotr

Offline Monia

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Pomógł? 3
Odp: żądanie rozliczenia
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 17, 2011, 18:48:34 pm »
Niestety nie ma takiej opcji,kilkakrotnie miałam nadrobione punkty nawet sporo ,pisalam pismo o płatność za nadlimity,wyszlam na tym bardzo niekorzystnie,bo za nadlimity płacą niższą cenę za punkt, lub nie płacą wcale, po prost loteria,nie będę już nadrabiać,bo w stomatologii muszę jeszcze dokładać do interesu ,tracę nie tylko czas i siły ale i pieniądze na materiały,sorry ale altruistką nie jestem.Także bardzo proszę jeszcze raz o odpowiedź na moje pytanie w poprzednim postcie,z góry dziękuje.

Offline maciek777

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2200
  • Pomógł? 81
  • Mazowiecki OW
Odp: żądanie rozliczenia
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 17, 2011, 19:09:12 pm »
Niestety nie ma takiej opcji,kilkakrotnie miałam nadrobione punkty nawet sporo ,pisalam pismo o płatność za nadlimity,wyszlam na tym bardzo niekorzystnie,bo za nadlimity płacą niższą cenę za punkt, lub nie płacą wcale, po prost loteria,nie będę już nadrabiać,bo w stomatologii muszę jeszcze dokładać do interesu ,tracę nie tylko czas i siły ale i pieniądze na materiały,sorry ale altruistką nie jestem.Także bardzo proszę jeszcze raz o odpowiedź na moje pytanie w poprzednim postcie,z góry dziękuje.

Żądanie możesz zrobić ostatniego dnia grudnia ewentualnie wystąpić o zgodę na wcześniejsze rozliczenie na SZOI  ;)
Wróżbita maciek już nie wróży, bo zamknął się w sobie :p

Offline Monia

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Pomógł? 3
Odp: żądanie rozliczenia
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 17, 2011, 19:18:40 pm »
Wielkie dzięki za wszystkie rady i podpowiedzi ,wolę zamiast bezsensownie nadrabiać punkty,wziąć się za pieczenie ciast na święta, pozdrawiam,dzięki.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 154
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 4
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]