collapse

Reklama


Autor Wątek: Raporty wracają bez szablonów  (Przeczytany 32035 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jerzyk56

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Pomógł? 0
Odp: Raporty wracają bez szablonów
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 04, 2010, 22:28:06 pm »
Muszę chyba z tego skorzystać - przewertowałem całość w tej materii i już w 2009 roku taki problem pojawiał się  niestety nikt nie podał jak udało mu się to rozwiązać. Błąd ten został pewnie spowodowany usunięciem błednej pozycji w rozliczeniowym.
Ciekawe czy jest sposób aby raporty statystyczne do tej ugody wycofać i wycofać z Kspps i tak samo postąpić z rozliczeniowymi - przecież nie mam szablonów więc nie muszę ich usuwać.
Jak sprawdzam świadczenia do ugody to pozycje mają  czerwoną R  a natomiast poradz maja zielone V

Offline Jerzyk56

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Pomógł? 0
Odp: Raporty wracają bez szablonów
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 05, 2010, 14:21:29 pm »
Nie wiem na jakim błędzie się teraz zatrzymał, bo nie napisali państwo.
ale:
1. "brak całkowitego skorygowania pozycji w starej umowie"  - muszą państwo poprawić wszystkie błędy w umowie (sprawdzić na SZOI produkty z problemami i poprawić wszytkie z błędami).
2. "przekroczenie wartości  ugody" - do ugody zostało przepięte zbyt dużo i rozliczeniówką zostało wysłane więcej niż limit   (kiedyś NFZ tefgo nie odrzucał ...)
3. "brak w bazie danych pozycji o podanym id instalacji, id - pozycji"  - NFZ nie potwierdził tej pozycji wysłanej raportem statystycznym. (może podniesiona jest wersja - poprawiony został produkt).
 
Jeżeli państwo sobie z tym nie poradzą mogą państwo przesłać bazę do naprawy, ale będzie to usługa płatna.


To jest odpowiedź firmy, która winna dbać o klienta(przynajmniej o tym zapewniała klika lat temu). Składa ofertę  - bez podania ceny(pewnie standardowe 2 x pińcset). Dla punktu 3 nie daje żadnej odpowiedzi.
 

Offline Jerzyk56

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Pomógł? 0
Odp: Raporty wracają bez szablonów
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 05, 2010, 18:33:06 pm »
Tak wyglądają świadczenia w programie - czy to może pomoże w rozwiązaniu problemu.

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: Raporty wracają bez szablonów
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 05, 2010, 18:57:49 pm »
Świadczenia nie są potwierdzone, mają status zarejestrowane/dopisane. Należało by utworzyć raport statystyczny i wysłać do NFZ.
Pozdrawiam
Bartosz

Offline Jerzyk56

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Pomógł? 0
Odp: Raporty wracają bez szablonów
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 06, 2010, 15:59:10 pm »
Tak zrobiłęm i znowu to samo pospieszyłem się z zaimportowaniem zwrotnego(ma ten sam błąd co poprzednio - brak podpiętego lekarza do ugody). Myślę iż cały ten bajzel zrobił mi nfz - wersja elektroniczna ugody została spier..... dzielona przez nich. Znowu w poniedziałek telefon do łaskawców z rozliczeń aby ponownie zweryfikowali.
Pytanie mam innego typu: tym raportem wysłałem też świadczenia z października - część był błędnych więc je poprawiłem ale błedu zwiazanego z ugodą niepoprawiałem. Po poprawkach pozycji z X wrócił statystyczny ok. Czy jak zweryfikują ten wspólny ststystyczny i go wgram będzie ok .Obecnie świadczenia mają status potwierdzone a natomiast porady X czerwony.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 90
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 11
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 30.

[Pokaż zapytania]