collapse

Reklama


Autor Wątek: zmiana adresu jednostki w nowej ofercie 2011  (Przeczytany 9579 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: zmiana adresu jednostki w nowej ofercie 2011
« Odpowiedź #15 dnia: Października 30, 2011, 10:50:37 am »
Chodzi o to, że fizycznie już się przeprowadzili ze dwa miesiące temu, ale teraz mi dali znać abym to zrobił na SZOI
Edward z Kętrzyna

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9314
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: zmiana adresu jednostki w nowej ofercie 2011
« Odpowiedź #16 dnia: Października 30, 2011, 10:56:17 am »
Na nowe miejsce możesz składać od razu. Jeżeli chcesz je mieć w obecnej umowie to musisz dzwonić po aneks.

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: zmiana adresu jednostki w nowej ofercie 2011
« Odpowiedź #17 dnia: Października 30, 2011, 14:27:59 pm »
OK. Wszystko poszło w miarę sprawnie. Z dniem 31 październik zakończone mam wszystkie harmonogramy, profile, harmonogramy pracy, miejsce i komórkę organizacyjną. Od 1 listopad mam nową komórkę, nowe miejsce i harmonogramy a także personel. Zasoby też od 1 listopada. Utworzyłem do pobrania profil, ale w Ofercie komórka jest po staremu. Myślę, że 1 listopada utworzę nowy profil pobiorę do OFERTY i będzie cacy. Dobrze rozumuję czy się przejadę??? :-)
Edward z Kętrzyna

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: zmiana adresu jednostki w nowej ofercie 2011
« Odpowiedź #18 dnia: Października 30, 2011, 14:50:57 pm »
W zaimportowanym do NFZ-KO powinieneś już teraz mieć dwie komórki - starą i nową, bo tak rozumiem zrobiłeś.
Domyślam się również, że będziesz dokonywał teraz zmian w obecnej umowie. W takim razie od 1 listopada musisz się wstrzymać do momentu pierwszego utworzenia aneksu przez Dział Umów, ponieważ nie masz na razie tego miejsca.
Po tym jak oni "wrzucą" to miejsce (narazie puste) do umowy to po jej zaimportowaniu będziesz je widział w KS-PPS, a w międzyczasie możesz dokonać na SZOI zmian do umowy tj, przepisać sprzęt i personel.

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: zmiana adresu jednostki w nowej ofercie 2011
« Odpowiedź #19 dnia: Października 30, 2011, 17:12:46 pm »
Dokładnie tak jest. Jutro dzwonię do NFZ do działu umów. Dzięki wszystkim i pozdrawiam :-)
Edward z Kętrzyna

Offline sandra981

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 12
  • Pomógł? 0
Odp: zmiana adresu jednostki w nowej ofercie 2011
« Odpowiedź #20 dnia: Września 25, 2016, 19:41:37 pm »
Witam, jestem w trakcie zmiany adresu jednostki, mam już wszystko pozamykane w starej jednostce czyli sprzęt, harmonogramy profile i personel, mam przygotowane wszystko w nowej jednostce. pobrałam zmiany do umowy jeszcze na starą jednostkę, ale nie widzę w zmianach do umowy tego nowego, z fundusze dzwonili że mamy juz aneksy przygotowany. Czy ja muszę wejść w listę umów i pobrać te aneksy i dopiero je zobaczę w zmianach  do umowy??? proszę o pomoc bo robię to pierwszy raz i nie wiem co dalej robić. Pozdrawiam.

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: zmiana adresu jednostki w nowej ofercie 2011
« Odpowiedź #21 dnia: Września 26, 2016, 11:55:38 am »
pobierz aneksy i wgraj do programu
Edward z Kętrzyna

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 137
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]