collapse

Reklama


Autor Wątek: Rehabilitacja /Opieka Psychiatryczna oddziały dzienne jak usprawnic wpisywanie  (Przeczytany 5064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lukaszpps

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Pomógł? 4
Nasz kochany NFZ uraczył mnie takim komunikatem
"Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki NFZ uprzejmie informuje, że usługi realizowane     w ramach zawartych umów w rodzaju: Rehabilitacja Lecznicza/Opieka Psychiatryczna               i Leczenie Uzależnień oddziały dzienne, powinny być przekazywane w sprawozdawczości zgodnie z datą udzielenia danego świadczenia jednostkowego. Oznacza to, iż ww. świadczenia muszą być sprawozdawane zgodnie z datą realizacji, w poszczególnych rekordach dotyczących danych świadczeń, a nie zakresami dat.
Mając powyższe na względzie, ZOW NFZ uprzejmie informuje, że miesiąc sprawozdawczy lipiec 2010 r. (rozliczany przez Państwa w sierpniu br. ? zgodnie z OWU) jest ostatnim okresem przejściowym, w którym akceptowane będą do rozliczenia świadczenia wykazywane w sprawozdawczości zakresami dat dla danej usługi szczegółowej.
Począwszy od miesiąca sprawozdawczego sierpnia 2010 r. (rozliczanego przez Państwa               we wrześniu br. ? zgodnie z OWU), wykazanie do rozliczenia zakresów dat dla wykonanej usługi szczegółowej, zamiast sprawozdanie jej w poszczególnych rekordach, tożsamych              z datą i ilością wykonania świadczenia, będzie uznawane jako nieprawidłowo sprawozdane do rozliczenia."

Mam pytanie czy macie jakis pomysł jak usprawnić wpisywanie w PPS świadczeń ?.\
Do tej pory wpisanie pacjenta to były cztery wpisy za cały miesiąc teraz klepanie pojedynczych dni to 22 razy pisanie tego samego. Kombinowałem z szablonami ale nie wyszło mi nic działającego.
Może ktoś wpadł na jakiś genialny pomysł ?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2010, 12:33:44 pm wysłana przez pav »

Offline tom-bar

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Pomógł? 3
  • DOW
    • Fundacja na Rzecz Dzieci Zagłębia Miedziowego
Odp: Rehabilitacja /Opieka Psychiatryczna oddziały dzienne jak usprawnic wpisywanie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 08, 2010, 10:12:31 am »
Witam!
Podobny problem przerabiałem kilka lat temu- żadne szablony, programy zewnętrzne do wpisywania z automatu nie zdały egzaminu. Zakończyło się zakupem Modułu REHABILITACJA w Kamsofcie. Nie jestem pracownikiem w/w Firmy, ale do tego modułu się przyłożyli i wpisywanie jest łatwiejsze.

Proszę poszukać na ich stronach opisu działania, powinno to być to co Pan szuka.

P.S. Po dłuższym wpisywaniu w tym module na upartego nawet POZ można wpisywać. Tak ,że nie tylko Rehabilitacja jet główny przeznaczeniem z zamysłu programistów.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2010, 12:33:50 pm wysłana przez pav »

Offline gurami82

  • Sponsorzy Forum
  • Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 180
  • Pomógł? 13
  • Mazowiecki / Lubelski OW NFZ
    • Rozliczenia Medyczne !!!
Odp: Rehabilitacja /Opieka Psychiatryczna oddziały dzienne jak usprawnic wpisywanie
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 11, 2010, 09:51:22 am »
Witaj lukaszpps
Możesz sobie zainstalować KS-PPS-a w wersji DEMO i tam jest aktywny moduł REHABILITACJI. Moduł kosztuje  200 zł netto

Offline lukaszpps

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Pomógł? 4
Odp: Rehabilitacja /Opieka Psychiatryczna oddziały dzienne jak usprawnic wpisywanie
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 31, 2010, 19:43:44 pm »
Niestety zakup modułu Rehabilitacja nie rozwiązał problemu, świadczenie wpisane w rehabilitacji jest widoczne na liście wykonanych świadczeń  niejako "osobno " a w opiece dziennej potrzebuję "przypiąć" je do konkretnej hospitalizacji . brakuje w module opcji wyboru dla danego pacjenta konkretnej hospitalizacji w ramach której świadczenie ma być wykonane.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2010, 19:51:03 pm wysłana przez pav »

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 126
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 2
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]