collapse

Reklama


Autor Wątek: zmiana harmonogramu na szoi- problem  (Przeczytany 11013 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline scorpio69

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Pomógł? 0
zmiana harmonogramu na szoi- problem
« dnia: Czerwca 11, 2010, 13:06:41 pm »
Potrzebuję pomocy, muszę zmienić harmonogram pracy jednego z lekarzy , korzystałam z podpowiedzi które znalazłam na tym forum. robiłam krok po kroku wg podpowiedzi CETRZY-czyli:zasoby świadczeniodawcy>zatrudniony personel>jan kowalski>.miejsce pracy>edytuj> w drugiej zakładce wstawiłam date końcową harmonogramu i w tym miejscu po kliknięciu zatwierdź pojawia się informacja że wykryto konflikt pomiędzy harmonogramem personelu a harmonogramem komórki organizacyjnej. z kolei jak chcę zakończyć harmonogram komórki to pojawia się informacja" wykryto konflikt pomiędzy harmonogramem miejsca zatrudnienia personelu medycznego a harmonogramem kom. organiz. w okr 2000 04 28 do bezterm nie zdefiniowano ciągłego okresu harmonogramów komórki organizacyjnej" czyli zamknięty krąg nie mam pojęcia jak z tego wybrnąć  proszę o pomoc

Offline gurami82

  • Sponsorzy Forum
  • Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 180
  • Pomógł? 13
  • Mazowiecki / Lubelski OW NFZ
    • Rozliczenia Medyczne !!!
Odp: zmiana harmonogramu na szoi- problem
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 11, 2010, 13:20:59 pm »
Witaj

Możesz podać jak pracuje lekarz a jak działa komórka ?

Offline scorpio69

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Pomógł? 0
Odp: zmiana harmonogramu na szoi- problem
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 11, 2010, 13:46:22 pm »
komórka działa przez 5 dni w tygodniu poniedz 15.30-19.00, wt 15.00-19.00, śr 15.00-19.00, czw 15.30-19.00, piątek 16.00-19.00 dany lekarz u którego chcę zmienić harmonogram pracował pon 15.30-19.00, czw 15.30-19.00 teraz ma być pon 15.30-19.00, czw 08.30-12.00

Offline miszol

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 638
  • Pomógł? 32
  • Wielkopolski OW NFZ
Odp: zmiana harmonogramu na szoi- problem
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 11, 2010, 13:47:52 pm »
jeżeli lekarz ma pracować w czw 08.30-12.00 to komórka też musi mieć taki zakres

Offline scorpio69

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Pomógł? 0
Odp: zmiana harmonogramu na szoi- problem
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 11, 2010, 14:40:55 pm »
no wlaśnie o to chodzi jak chcę zmienić u lekarza to woła że godziny w komórce są błędne a jak chcę najpierw zmienić  w komórce to woła że lekarz ma inne godziny  błędne koło
a może ktoś wie co to znaczy że nie zdefiniowano ciągłego okresu harmonogramów komórki org

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9310
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: zmiana harmonogramu na szoi- problem
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 11, 2010, 14:47:37 pm »
Zmienić powiadasz? Najpierw chyba trzeba:
- zakończyć harmonogramy wszystkich pracowników
- zakończyć harmonogram komórki (razem z profilem)
- rozpocząć nowy harmonogram komórki
- rozpocząć harmonogramy pracowników

Offline scorpio69

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Pomógł? 0
Odp: zmiana harmonogramu na szoi- problem
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 11, 2010, 15:13:31 pm »
dzięki za odpowiedzi

wiem że trzeba zakończyć dany harmonogram ale właśnie tego nie mogę zrobić (robiłam to wg podpowiedzi takiejŚwiadczeniodawca---->harmonogramy wzorcowe--->dodawanie harmonogramu. Dodajemy własciwy harmonogram, nazywamy go sobie jak nam pasuje :0 (np. dr jan kowalski) i zatwierdzamy. Następnie wchodzimy do zasoby świadczeniodawcy--->zatrudniony personel medyczny--->i wyszukujemy osobę personleu dla której utworzylismy wczesniej harmonogram (czyli np. naszego dr jana kowalskiego). następnie wybieramy miejsca pracy--->wybieramy miejsce pracy w którym chcemy zmienic harmonogram--->edytuj--->i w drugiej zakładce zmieniamy termin obowiązywania dotychczasowego harmonogramu, czyli wprowdzamy datę końcową  do kiedy on obowiązywał, potem dalej, dalej i zatwierdzamy zmiany. Wracamy do miejsc pracy i wybieramy dodawanie miejsca pracy ---> dochodzimy do wyboru harmonogramu ---> wybieramy harmonogram wzorcowy i  tu wskazujemy nasz wczesniej utworzony harmonogram (dr jan kowalski). Przy dacie obowiązywania wskazujemy jako poczatek dzień kolejny po dniu kiedy poprzedni harmonogram przestal. obowiazywac, (oczywiście pod pod warunkiem ciągłego ztarudnienia danej osoby) i ewentualnie końcową datę jego obiwiązywania. Potem, dalej, dalej i zatwierdzamy.           w tym miejscu mam komunikat -błąd


 ale może robię to źle? co to znaczy zakończyć harmonogram razem z PROFILEM, czy wchodzę w profil i tam też wpisuję datę końcową do danego harmonogramu?

Offline scorpio69

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Pomógł? 0
Odp: zmiana harmonogramu na szoi- problem
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 11, 2010, 15:32:46 pm »
czy w profilu po wprowadzeniu daty zakończenia należy dezaktywować harmonogram ? moze moje pytania wydają się wam infantylne ale nie chciałabym czegoś nakręcić starczy mi problemów

Offline egol

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 466
  • Pomógł? 2
Odp: zmiana harmonogramu na szoi- problem
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 11, 2010, 18:38:42 pm »
Nic nie piszesz, czy po zakończeniu pracy lekarza w danym miejscu pracy zostawiasz lekarza
 i idziesz do komórki zamknąć jej obecny harmonogram i przypiąć jej nowy z odpowiednią datą.
Dopiero wtedy wracasz do lekarza i przypinasz mu miejsce pracy z odpowiednią datą.
Pav dał Ci szczegółową instrukcję. Trzeba się ściśle trzymać.
egol

Offline maciek777

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2200
  • Pomógł? 81
  • Mazowiecki OW
Odp: zmiana harmonogramu na szoi- problem
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 11, 2010, 18:41:52 pm »
czy w profilu po wprowadzeniu daty zakończenia należy dezaktywować harmonogram ? moze moje pytania wydają się wam infantylne ale nie chciałabym czegoś nakręcić starczy mi problemów

Pav napisał
Cytuj
Zmienić powiadasz? Najpierw chyba trzeba:
- zakończyć harmonogramy wszystkich pracowników
- zakończyć harmonogram komórki (razem z profilem)
- rozpocząć nowy harmonogram komórki
- rozpocząć harmonogramy pracowników

Czyli:
1) zakończyć harmonogramy wszystkich pracowników (Nie tylko tego lekarza którego zmieniasz!!!)
2) zakończyć harmonogram komórki (razem z profilem)
3) rozpocząć nowy harmonogram komórki (Nowe godziny pracy w czwartek)
4) rozpocząć harmonogramy pracowników (niestety wszystkich nawet jeśli innym nic się nie zmieniło!!!)

Ewentualnie wklej zrzut ekranu z tym błędem, który Ci wyskakuje. Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2010, 18:44:19 pm wysłana przez maciek777 »
Wróżbita maciek już nie wróży, bo zamknął się w sobie :p

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 153
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9310 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]