Konkurs Ofert > Konkurs Ofert 2009/2010

Weryfikacja załączników do umowy

(1/6) > >>

marela:
Czy ktoś jeszcze otrzymał takie pismo ? Dotyczy to STM

--- Cytuj ---W ZWIĄZKU Z PROWADZONA WERYFIKACJA ZAŁĄCZNIKÓW DO UMOWY
NR.xxxxxxxxxx NA 2010 STWIERDZONO,ZE W SYSTEMIE INFORMATYCZNYM SZOI,JAK RÓWNIEŻ W
OFERCIE AKTUALIZACYJNEJ BŁĘDNIE WPISANY KOD KOMORKI ORGANIZACYJNEJ W
ZAKRESIE ŚWIADCZEŃ OGÓLNOSTOMATOLOGICZNYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY(ZAMIAST 1801
PODANY KOD 1800 DLA DOROSŁYCH)
PROSIMY ZATEM O SKORYGOWANIE KODU KOMORKI ORGANIZACYJNEJ DOTYCZĄCEJ MIEJSCA
WYKONYWANIA ŚWIADCZEŃ OGÓLNOSTOMATOLOGICZNYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY.
PO SPORZĄDZENIU PRZEZ ZOW NFZ ANEKSU ZMIENIAJĄCEGO KOD W ZAKRESIE
OGLNÓSTOMATOLOGICZNYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY KONIECZNE BĘDZIE UZUPEŁNIENIE
HARMONOGRAMU PRACY W W/W ZAKRESIE,WYGENEROWANIE WNIOSKU DOTYCZĄCEGO ZMIAN DO UMOWY W
ZAKRESIE POTENCJAŁU I NASTĘPNIE PRZESŁANIE INFORMACJI DO TUTEJSZEGO ODDZIAŁU
NFZ
--- Koniec cytatu ---
Wybaczcie Capsa, ale taką wiadomość dostałam na maila , pracowicie przepisaną przez doktorkę. :)
Mniej więcej wiem o co chodzi, to był właśnie mój dylemat w 2008 roku , gdy na SZOI uzupełnialiśmy Portal Świadczeniodawcy. Dzwoniłam do OW pytać się , czy zakładać dwie komórki dla każdego rodzaju świadczeń, kazali jedną, "bo przecież wszystkich przyjmuje się w tym samym miejscu " .Teraz nie wiem od czego to zacząć

corner 20-25:
Jedno miejsce=dwa rodzaje świadczeń=dwie komórki(dorośli,dzieci)=dwa harmonogramy.

Ostatnio-omyłkowo-wpisałem świad.dla dzieci w dniu dla dorosłych i nie przeszło.Trzeba było poprawiać datę.

Paweł:
Bez jaj, dwa różne harmonogramy podajesz?

Też właśnie zaczynam dodawać drugą komórkę organizacyjną, ale dręczy mnie jedna myśl. Co z nadwykonaniami?

marela:
Czy ja dobrze rozumiem? Trzeba jeszcze w harmonogramie oddzielić dorosłych od dzieci??

Paweł:

--- Cytat: marela w Maja 17, 2010, 19:04:29 pm ---Czy ja dobrze rozumiem? Trzeba jeszcze w harmonogramie oddzielić dorosłych od dzieci??

--- Koniec cytatu ---

W życiu. Tego jeszcze brakowało.


Procedura zmiany do tego pisma:

To pismo dostał każdy kto ma w SZOI jedną kórkę organizacyjną a w konsekwencji jedno miejsce wykonywania w dwóch zakresach.
1. Trzeba dodać drugą komórkę z kodem specjalności podaną w piśmie; dodać harmonogram do nowej komórki; stworzyć drugie miejsce wykonywania usług;
2. Dać znać do sekcji stomatologii, żeby zrobili aneks; czekać na zatwierdzenie aneksu;
3. Zrobić zgłoszenie do umowy z nowym miejscem.

I tutaj pojawiają się moje wątpliwości, czy przy zmianie miejsca wykonywania będzie możliwość rozliczenie nadwykonań, jako że rozpoczęcie działalnośc komórki jest np. 01.05.
Jutro zadzwonię i się dowiem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej