Konkurs Ofert > Konkurs Ofert 2009/2010

Druga umowa u tego samego świadczeniodawcy ?

(1/2) > >>

cilazapril:
Mam STM i teraz chcą dołożyć ZPO.
Muszę uzupełniać dane dotyczące ZPO w już stworzonej jednostce organizacyjnej ? czy mogę stworzyć drugą jednostkę itd.
Może ktoś mi po kolei napisać jak to zrobić żeby nie było bałaganu. Od 1.01 to by było oczywiste, ale w trakcie roku nie chcę zaszkodzić umowie STM.

Paweł:
ZPO od 01.01. to na pewno nie da rady. Jeżeli teraz złożycie wniosek to może od czerwca daliby umowę.
Uzupełniasz wszystkie dane na SZOI. Może być w już istniejacej jednostce organizacyjne. Dodajesz nową komórkę, miejsce, wymagany personel.
Dodajesz produkty handlowe, tworzysz zestawy produktów.
Profil+zestawy+zapytanie ofertowe z przeglądarki postępowań do ofertowego programu. Tworzysz wniosek i wsio.

NZOZ_SM:
Piotrek: oczywiście dane na SZOI uzupełniasz na podstawie decyzji wojewody (lub innego odpowiedniego organu) dotyczącej wpisu zmian w rejestrze np. zoz-ów.

Też mam rozszerzenie działalności o AOS (do tej pory POZ) z jednoczesną zmianą nazwy zakładu. No i tu moje pytanie: czy ktoś z Państwa przerabiał taki przypadek, tzn. w jaki sposób zgłosić zmianę nazwy zakładu (na SZOI Wlkp. OW nie ma możliwości edycji nazwy zakładu) ?
A najistotniejsze, to czy ofertę można złożyć ze starą nazwą - jeśli nie zdążę na czas z załatwieniem zmiany zakładu?

cilazapril:
W moim przypadku to nie jest chyba konieczne, organem założycielskim STM jest firma handlowa, która teraz chce otworzyć sklep, więc zrobienie kolejnej jednostki organizacyjnej będzie najprostsze, nie będę podpinał do NZOZ-u bo wtedy będę musiał robić zmian w rejestrze ZOZ

cilazapril:
Mam zagadkę :) W Danych świadczeniodawcy jest rubryka rodzaj której nie da się edytować, pytanie dotyczy czy muszę i czy można to jakoś zmienić. 



Uploaded with ImageShack.us

żeby dodać ewentualne ZPO

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej