collapse

Reklama


Autor Wątek: HARMONOGRAM WZORCOWY JAK ZMIENIC  (Przeczytany 7209 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Beata.bucza

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 6
  • Pomógł? -1
HARMONOGRAM WZORCOWY JAK ZMIENIC
« dnia: Maja 07, 2010, 10:39:12 am »
czesc Pisze i mam nadzieje ze mi pomozecie. jestem nowa i dopiero co zaczynam prace na szoi i mam problem i nie wiem co mam zrobic. Otórz musz pozmieniac godziny pracy lekarzy i to niby jest proste gdyby nie to ze harmonogram bazowy do wszystkich prawie nie pozwala mi na to. Bo jak zmieniam harmonogram do osoby to pojawia mi sie ze godzina koncowa nie odpowiada zadnej godzinie w harmonogramie indywidualnym do osoby. Jak moge zmienic harmonogram wzorcowy do wszystkich???


Po jaką cholerę trzy tematy o tym samym porozrzucane po całym forum
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2010, 11:23:08 am wysłana przez pav »

Offline Beata.bucza

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 6
  • Pomógł? -1
Zmiana harmonów - kolejny raz
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 07, 2010, 10:55:02 am »
Mam bardzo duży problem. Pracuje od niedawna na SZOI. Mam problem bo moja poprzedniczka nie zrobiła w marcu aktualizacji na szoi i teraz wszytsko zrobic musze ja bo nie przeszedł mi przez to raport statystyczny.
Mój problem polega na tym, że musze pozmieniac w harmonogramach indywidualnych godziny pracy lekarzy i nie moge bo są podane złe harmonogramy wzorcowe.
Harmonogramy wzorcowe mam zrobione pod wszystkich i sa złe i nie moge teraz wprowadzic nowych harmonogramów do lekarzy.
jak moge zmienic harmonogram wzorcowy i podłaczyc go od odpowiedniego lekarza???

Prosze o pomoc.
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2010, 11:20:51 am wysłana przez pav »

Offline eMCeH

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Pomógł? 2
  • Świętokrzyski OW NFZ
    • www.compumix.pl
Odp: HARMONOGRAM WZORCOWY JAK ZMIENIC
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 07, 2010, 10:59:08 am »
...pomijając oczywiście fakt iż jest to forum dla programu PPŚ a nie SZOI  ;)

każdą zmianę powinnaś robić jako "Wniosek" dostępne w zakładce "Umowy - > zgłoszenie zmian do umowy"
jednak przed zmianą posprawdzaj i ewentualnie skoryguj stan aktualny zasobów Świadczeniodawcy - Personel
nie rób tego odwrotnie

opisz dokładnie problem - co masz zrobić i jak to robisz? to może uda się pokazać Ci ścieżki opcji jakie musisz zrobić.


Offline Beata.bucza

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 6
  • Pomógł? -1
Odp: HARMONOGRAM WZORCOWY JAK ZMIENIC
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 07, 2010, 11:04:18 am »
chodzi o to ze mam już zrobione wczesniej harmonogramy wzorowe dla lekarzy . niestety sa one złe. Godziny z tych harmonogramów wzorcowych sa całkiem inne niż teraz mam wprowadzić do harmonogramów indywidualnych dla lekarzy i jak chce edytowac harmonogram nie moge wpisac tych godzin co sa teraz bo mi sie pokazuje ze te godziny nie lapią sie w ramach harmonogramu wzorcowego. I nic nie moge poprawic a musze bo musze zwiekszyc godziny pracy lekarza bo nam punkty utną.

Offline Beata.bucza

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 6
  • Pomógł? -1
Odp: HARMONOGRAM WZORCOWY JAK ZMIENIC
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 07, 2010, 11:05:51 am »
Tu własnie chodzi o to ze ja chce zgłosic zmiany do umowy i przez te harmonogramy wzorcowe nie moge bo mi blokuja

Offline eMCeH

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Pomógł? 2
  • Świętokrzyski OW NFZ
    • www.compumix.pl
Odp: HARMONOGRAM WZORCOWY JAK ZMIENIC
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 07, 2010, 11:08:37 am »
jak dokładnie to robisz i kto i co Ci blokuje?

Offline Beata.bucza

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 6
  • Pomógł? -1
Odp: HARMONOGRAM WZORCOWY JAK ZMIENIC
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 07, 2010, 11:12:55 am »
wchodze w umowy-zgłoszenie zmiany do umowy-pozycje-wybiera umowe-personel-harmonogramy-dodaj nowy harmonogram-ITU JEST PROBLEM bo wpisuje dni i nowe godziny i mi sie pokazuje harmonogram bazowy który jest od 08-13 a ja musze wpisac od 8 do 14 i mi nie wchodzi bo mi sie pokazuje ten cholerny harmonogram bazowy który jest zły!!!! A przeciez on jest tylko do odczytu i nie moge go zmienic

Offline eMCeH

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Pomógł? 2
  • Świętokrzyski OW NFZ
    • www.compumix.pl
Odp: HARMONOGRAM WZORCOWY JAK ZMIENIC
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 07, 2010, 11:15:30 am »
harmonogramy wzorcowe poprawiasz w Opcji Świadczeniodawca -> Harmonogramy wzorcowe, ale...
sprawdź i ew. popraw u każdego zatrudnionego lekarza: Świadczeniodawca -> Zasoby -> Zatrudniony Personel -> miejsca pracy -> edytuj, po drugim "Dalej" pojawi Ci się tygodniowa liczba godzin pracy a pod spodem masz przycisk harmonogram.

Offline eMCeH

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Pomógł? 2
  • Świętokrzyski OW NFZ
    • www.compumix.pl
Odp: HARMONOGRAM WZORCOWY JAK ZMIENIC
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 07, 2010, 11:17:30 am »
pamiętaj - usuń najpierw ten wniosek który już utworzyłaś, po zmianach w kartotekach SZOI utworzysz nowy i tam niestety powtórnie będziesz musiała skorygować, ale zachowaj taką kolejność, gdyż funkcja odśwież podczas modyfikacji Wniosku potrafi narobić więcej zamieszania niż pożytku.
Pamiętaj, że godziny pracy lekarza muszą zawierać się w godzinach pracy miejsca, jeśli nie mieszczą się, to zmodyfikuj najpierw godziny pracy miejsca a dopiero lekarza

Offline cetrzy

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 166
  • Pomógł? 4
  • Świętokrzyski OW
Odp: PROSZE POMÓŻCIE
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 07, 2010, 11:18:11 am »
można to zrobic w dwojaki sposób:. 1. wejść w: Świadczeniodawca---->harmonogramy wzorcowe--->dodawanie harmonogramu. Dodajemy własciwy harmonogram, nazywamy go sobie jak nam pasuje :0 (np. dr jan kowalski) i zatwierdzamy. Następnie wchodzimy do zasoby świadczeniodawcy--->zatrudniony personel medyczny--->i wyszukujemy osobę personleu dla której utworzylismy wczesniej harmonogram (czyli np. naszego dr jana kowalskiego). następnie wybieramy miejsca pracy--->wybieramy miejsce pracy w którym chcemy zmienic harmonogram--->edytuj--->i w drugiej zakładce zmieniamy termin obowiązywania dotychczasowego harmonogramu, czyli wprowdzamy datę końcową  do kiedy on obowiązywał, potem dalej, dalej i zatwierdzamy zmiany. Wracamy do miejsc pracy i wybieramy dodawanie miejsca pracy ---> dochodzimy do wyboru harmonogramu ---> wybieramy harmonogram wzorcowy i  tu wskazujemy nasz wczesniej utworzony harmonogram (dr jan kowalski). Przy dacie obowiązywania wskazujemy jako poczatek dzień kolejny po dniu kiedy poprzedni harmonogram przestal. obowiazywac, (oczywiście pod pod warunkiem ciągłego ztarudnienia danej osoby) i ewentualnie końcową datę jego obiwiązywania. Potem, dalej, dalej i zatwierdzamy.
Drugi sposób zmiany harmonogramu różni sie tym, że wprowadzenie nowego harmonogramu odbywa się z poziomu juz konkretnego pracownika. Wtedy zamiast wyboru gotowego harmonogramy, wybieramy harmonogram indywidulany, nadajemy mu nazwe i zapisujemy go jako harmonogram wzorcowy. Potem wszystko tak samo jak wyżej.

Offline eMCeH

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Pomógł? 2
  • Świętokrzyski OW NFZ
    • www.compumix.pl
Odp: HARMONOGRAM WZORCOWY JAK ZMIENIC
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 07, 2010, 11:27:48 am »
...
Po jaką cholerę trzy tematy o tym samym porozrzucane po całym forum

adminku nie złość się - Ona jest nowa i zestresowana bo nie dali jej czasu na naukę pływania a rzucili na głęboką wodę...

Offline Beata.bucza

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 6
  • Pomógł? -1
Odp: HARMONOGRAM WZORCOWY JAK ZMIENIC
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 07, 2010, 11:41:02 am »
DZIĘKI WIELKIE JUZ MI SIĘ UDAŁO WSZYTSKO ZROBIĆ. MAM NADZIEJE ZE JUZ MI TA AKUTUALIZAJCE POTENCJAŁU PRZYJMĄ.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 97
  • Kropka Ukrytych: 1
  • Kropka Użytkowników: 3
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9299 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3073 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]