collapse

Reklama


Autor Wątek: Schemat jest w trakcie aktualizacji. Operacja niemożliwa do wykonywania  (Przeczytany 5713 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Pomógł? 0
Kolejny miesiąc i znowu zgłupiałem.
Dodałem wszystkich pacjentów  za kwiecień sprawdziłem 3 razy wszystkie wartości. Zadowolony ( z racji, że miesiąc temu nie było żadnych problemów jak nigdy) wysyłam raport. Zwrotka do mnie wraca. Krzyczy mi na dwóch pacjentach błąd: 3700030 czyli Data końca kontaktu jest późniejsza  od daty wypisu dla hospitalizacji.  Sprawdzam daty u pacjentów  wszystko gra... Po chwili zwrotka się aktualizuje na szoi  to pobieram nową.  Błąd ten sam dodatkowo kolejnego pacjenta ktoś nam zarąbał i jest niby w innym zakładzie mimo ze leży u nas. No dobra bywało tak już wcześniej  zrobi się. Myślę zrobię raport rozliczeniowy teraz a tymi pacjentami zajmę się za chwile.  Jakie było moje zdziwienie gdy podczas tworzenia raportu rozliczeniowego pps mi krzyczy ze brak pozycji do rozliczenia... no niby jak ? Ktoś potrafi mi to wytłumaczyć?  Bardzo proszę o pomoc co ja takiego mam skopanego tym razem, że mi całego miesiąca nie widzi w ogóle.

Korzystam z najnowszego ppsa.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2010, 20:45:52 pm wysłana przez Bartosz »

Offline km49

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Pomógł? 0
Odp: Raporty do nfz
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 04, 2010, 11:44:56 am »
Prawdopodobnie aktualizacja jest rąbnięta (przepraszam za wyrażenie, ale ręce opadają na kamsoft).
mieli poprawić aktualizację do godz. 11:14:46, ale niestety z obietnicy się nie wywiązali.

Offline Kamo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Pomógł? 0
Odp: Raporty do nfz
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 04, 2010, 11:52:13 am »
Dziękuję za info.  Czyli mam czekać na kolejną aktualizację? Czy na nowo pobrać to co już jest? W ogóle da się zrobić aktualizacje w ten sposób ?

Offline PiotrSz

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3279
  • Pomógł? 108
Odp: Raporty do nfz
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 04, 2010, 13:05:58 pm »
Prawdopodobnie aktualizacja jest rąbnięta (przepraszam za wyrażenie, ale ręce opadają na kamsoft).
mieli poprawić aktualizację do godz. 11:14:46, ale niestety z obietnicy się nie wywiązali.

km49 plissss nie pisz glupot !

to ze Ci wyskoczylo w trakcie aktualizacji "Schemat jest w trakcie aktualizacji. Operacja niemożliwa do wykonywania. Przewidywany czas aktualizacji 2010-05-04 godz. 11:14:46".
nie oznacza ze Kamsoft ma cos zrobic do tego terminu!
to informacja ze w twojej instalacji programu jest blokada schematow ktore mialy byc zaktualizowane ale sie nie da bo maja wlasnie blokade.
podana data i godzina jest orientacyjna kiedy blokada powinna zniknac z twojego programu ale nie dam sobie glowy uciac ze sie to samo odkreci .. kiedys chyba tez tak mialem i trzeba bylo recznie cos poprawiac ale w tej chwili nie pamietam co i nie chce namieszac ci bardziej ! moze ktos inny z forum bedzie wiedzial coz tym zrobic
a ze to prawdopodobnie jakis blad w aktualizacji spowodowal ten blad to juz inna sprawa !

pozdrawiam

Offline km49

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Pomógł? 0
Odp: Raporty do nfz
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 04, 2010, 13:11:05 pm »
PiotrSz, może przypomnisz sobie jak naprawić ten problem. Z tego co widzę na forum nie ma nic na ten temat. A kamsoft nie odbiera telefonów.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW

Offline Kamo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Pomógł? 0
Odp: Raporty do nfz
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 04, 2010, 13:31:08 pm »
Jakby nie było odpowiedz km49 raczej pomogła gdyż pojawiła się nowa aktualizacja 2.0.1. Po jej wgraniu i zaimportowaniu zwrotki  wszystko zadziałało magicznie. Zobaczymy czy coś nowego się nie pojawi.  Żebym nie wiedział o tym updacie to bym główkował jak głupi dalej. Dzięki.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 92
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 1
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]