collapse

Reklama


Autor Wątek: Problem z aktualiacją licencji  (Przeczytany 4981 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline FOP

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Pomógł? -4
Problem z aktualiacją licencji
« dnia: Lutego 05, 2010, 14:42:30 pm »
Licencja została zaktualizowana, dawno jednak nie aktualizwałem programu,sciągnąłem plik, zaktualizowałem ale przed poonownym uruchomieniem ciągle pyta o aktualizację, wyskakuje taka informacja

 
Zainstalowany program posiada datę wersji nowszą od podanej w licencji
daty asysty! Data wersji programu: 2010-02-02, data asysty: 2009-11-30.


Zainstalowałem program od nowa, wykorzystałem plik niby??? nowej licencji, która sciągnała się jeszcze poprzez stary program ale to nadal stara licencja.

W nowo zainstaklowanym programie nie moge odtworzyć kopii bezpieczeństwa bo mi wyskakuje powyższy komunikat ??????? Ale przecież robiłem ową aktualizacje licencji na serwerze jak byk jest data do 7 listopad 2010 ale za chu.... nie moge tego zaistalowac sciagnac jakkolwiek, ile razy program przeinstaluje tyle razy data asyty 30 11 2009 ????? mimo że cały czas wale aktualizacje licencji i w opisie jest jak byk nowa co za szajs dzwoniłem do kamsoftu by mi na maila przesłali tą licencje ale niestey akurat mają awarię jakieś poczty czy coś ???? Ja pier..... co za syf co za kraj, co ja mam być piprzonym billem gastesem by obsługiwac ten pieprzony program. Do 6 podobno musze zrobic poz za grudzień a tu nawet programu nie ruszyłem, usługi dodatkowe leżą bo jakiś słownik czego już w ogóle nie rozumie.

POMOCY
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2010, 18:05:50 pm wysłana przez FOP »

Offline FOP

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Pomógł? -4
Odp: Problem z aktualiacją licencji
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 06, 2010, 12:35:16 pm »
HELP???????

Offline miszol

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 638
  • Pomógł? 32
  • Wielkopolski OW NFZ
Odp: Problem z aktualiacją licencji
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 06, 2010, 14:06:42 pm »
zmień nazwę katalogu KS-PPS na KS-PPS-old

do kiedy jest ważna licencja?

jeżeli jest ważna teraz to ściągnij ją sam ze strony http://partner.kamsoft.pl/ks-partner/index.html

następnie ściągnij najnowszą wersję pps'a ze strony kamsoftu, zainstaluj (używając licencji którą pobrałeś ze strony http://partner.kamsoft.pl/ks-partner/index.html) wczytaj kopię bezpieczeństwa i będzie dobrze

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 47
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9297 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]