collapse

Reklama


Autor Wątek: zmiana adresu  (Przeczytany 6723 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline poradnia

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Pomógł? 0
  • Kujawsko-Pomorski OW
zmiana adresu
« dnia: Listopada 18, 2009, 14:04:51 pm »
Witam!
Prosze o pomoc  :) m??j problem polega na tym, ??e zmieni?? mi siÄ? adres jednostki organizacyjnej, a co za tym idzie zmianie uleg?? tak??e adres kom??rki, kt??ra podlega tej jednostce i adres miejsca wykownywania ??wiadcze??. Adres jednostki zmieni??am przy pomocy opcji edytuj, potem zg??osi??am zmiany w lokalizacjach, ale wniosek zosta?? odrzucony. Wiem dlaczego i to rozumiem, ale co zrobiÄ? by zmieniÄ? tak??e adres kom??rki i miejsc wykonywania ??wiadcze??. To bÄ?dzie wszÄ?dzie ten sam adres. Mam nadziejÄ?, ??e nie zakrÄ?ci??am za bardzo.
Pozdrawiam i z g??ry dziÄ?kujÄ? za pomoc  :)

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9299
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 18, 2009, 14:06:20 pm »

Offline poradnia

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Pomógł? 0
  • Kujawsko-Pomorski OW
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 20, 2009, 10:14:03 am »
Bardzo dziÄ?kujÄ? za mega szybkÄ? reakcjÄ? i odpowied??  :) tak my??la??am, ??e to bÄ?dzie w ten spos??b, wcze??niej czyta??am ten wÄ?tek, ale do ko??ca nie by??am pewna.
SwojÄ? drogÄ? bardzo siÄ? cieszÄ?, ??e powsta??o takie forum, bo w moim nfz uzyskaÄ? pomoc to trzeba siÄ? natrudziÄ? i straciÄ? masÄ? czasu by w og??le siÄ? dodzwoniÄ?.

Offline poradnia

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Pomógł? 0
  • Kujawsko-Pomorski OW
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 20, 2009, 11:50:29 am »
Doda??am nowÄ? kom??rkÄ?, lokalizacjÄ?, miejsce, przepiÄ???am sprzÄ?t itd. ale do ko??ca nie jestem pewna czy aby na pewno trzeba dezaktywowaÄ? stare miejsce wykonywania us??ug gdy?? pojawia siÄ? tam taka informacja "Dezaktywacja miejsca udzielania ??wiadcze?? ma na celu usuniÄ?cie b??Ä?dnie wprowadzonego miejsca (miejsce udzielania ??wiadcze?? nigdy nie funkcjonowa??o)" 
A przecie?? to nieprawda, bo miejsce funkcjonowa??o tylko zmieni?? siÄ? adres. Je??li dezaktywujÄ? stare miejsce, to co stanie siÄ? z us??ugami?

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9299
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 20, 2009, 12:05:38 pm »
No w??a??nie oni chcÄ? ??eby deaktywowaÄ? miejsce. Jak dla mnie nie powinno sie tego robiÄ?, gdy?? wtedy w przypadku wstecznej weryfikacji moze wyrzuciÄ? z powodu braku miejsca wykonywania. Ja starego miejsca nie usuwa??em po prostu do umowy dodano nowy punkt umowy z nowym miejscem. Niestety z tego powodu nie da rady rozliczyÄ? ewentualnych nadwykona??. Najlepiej zadzwoniÄ? do osoby kt??ra sie tym zajmuje w kom??rce merytorycznej i zapytaÄ? siÄ? jak najlepiej jest to zrobiÄ?.

Offline poradnia

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Pomógł? 0
  • Kujawsko-Pomorski OW
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 20, 2009, 12:11:02 pm »
Serdeczne dziÄ?ki. Tak zrobiÄ?. O ile uda mi siÄ? tam dodzwoniÄ?  :)

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 20, 2009, 12:40:47 pm »
Ja w takim przypadku wpisuje w kom??rce organizacyjnej datÄ? zako??czenia dzia??alno??ci i pozostawiam jÄ? aktywnÄ?.
Pozdrawiam
Bartosz

Offline km49

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Pomógł? 0
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 11, 2010, 17:21:44 pm »
Tyko Bartosz jak tą datę zakończenia wpisać. Przy edycji nie mam jej u siebie. Albo już nic nie widzę

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 11, 2010, 19:43:48 pm »
Tyko Bartosz jak tą datę zakończenia wpisać. Przy edycji nie mam jej u siebie. Albo już nic nie widzę

komórki organizacyjne -> operacje: edytuj -> dalej -> data zakończenia działalności
Pozdrawiam
Bartosz

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 29, 2016, 10:53:07 am »
Pytam tutaj bo to chyba najbardziej na temat mojego pytania. Chodzi o zmianę lokalizacji wykonywania świadczeń. Dzwoniłem do NFZ i Pani Leszczyńska powiedziała mi, że teraz jest taka fajna opcja na SZOI jak Wniosek o zmianę danych lokalizacji i już z tego korzystają , ale dokładnie gdzie to nie wie. Ja znalazłem tylko wniosek o zmianę nazwy i nr ulicy, ale to jak się zmienia nazwa, a lokalizacja zostaje ta sama. Może mi ktoś coś napisać
Edward z Kętrzyna

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 29, 2016, 12:23:41 pm »
Po kilku telefonach już wiem jak to się odbędzie. W dniu od którego jest nowa lokalizacja składamy wniosek przez SZOI.
Zaczynamy od dodania nowej lokalizacji. Potem wchodzimy w Miejsce udzielania świadczeń i je edytujemy i tam wstawiamy nową lokalizację klikamy dalej wypełniamy co trzeba i zatwierdzamy. Wygeneruje się wniosek i wtedy najlepiej zadzwonić do NFZ aby ktoś to zatwierdził. Jak będzie zatwierdzony to trzeba potwierdzić harmonogram i czekać na umowę elektroniczną. Bedę to robić w poniedziałek mam nadzieję, że tak to się odbędzie
Edward z Kętrzyna

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 06, 2016, 19:12:42 pm »
Dotam, że trochę inaczej nie zatwierdzamy harmonogramu jakoś tam harmonogramu tylko jak wniosek jest zatwierdzony to normalnie trzeba wygenerować wniosek zmiany do umowy i tam w nim posprawdzać coś może dodać itd i zatwierdzić i to tyle
Edward z Kętrzyna

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 74
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 5
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9299 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3074 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]