collapse

Reklama


Autor Wątek: Aktualizacja danych osobowych personelu  (Przeczytany 7671 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marela

  • Sponsorzy Forum
  • Super Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 328
  • Pomógł? 6
  • Zachodniopomorski OW
Aktualizacja danych osobowych personelu
« dnia: Października 17, 2009, 12:41:53 pm »
 Jak w temacie -  mam do zmiany tylko numery telefon??w zatrudnionego lekarza i  telefonu do rejestracji . Zmiana telefonu pokaza??a mi siÄ? od razu, bez generowanie wniosku o zmianÄ? danych osobowych, czy tak ma byÄ??
Zmiana telefonu do rejestracji powoduje zmiany w jednostce organizacyjnej i kom??rce. MuszÄ? wiÄ?c potem zg??osiÄ? zmiany do umowy. Czy to wszystko , czy jeszcze potem powinnam co?? robiÄ??

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9299
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Aktualizacja danych osobowych personelu
« Odpowiedź #1 dnia: Października 17, 2009, 13:16:34 pm »
Uprzejmie informujemy, i?? w celu zaktualizowania w umowie danych osobowych pracownik??w medycznych w zakresie: imiÄ?, nazwisko, telefon kontaktowy, wykszta??cenie, uprawnienia zawodowe, zawody i specjalno??ci, kompetencje i umiejÄ?tno??ci, do??wiadczenie zawodowe, nale??y:
- zaktualizowaÄ? powy??sze informacje w potencjale ca??kowitym SZOI (menu: ?šwiadczeniodawca, zasoby ??wiadczeniodawcy, zatrudniony personel medyczny)
- i po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o zmianÄ? danych osobowych personelu przez oddzia?? Funduszu, przes??aÄ? zg??oszenie zmian do umowy.
W celu zaktualizowania informacji o danych osobowych pracownik??w medycznych, w nowoutworzonym zg??oszeniu zmian do umowy nale??y usunÄ?Ä?, a nastÄ?pnie dodaÄ? nowy harmonogram pracy pracownika, w stosunku do kt??rego nastÄ?pi??a zmiana danych, dla danej pozycji miejsca udzielania ??wiadcze??.


Czasami trzeba spojrzeÄ? na stronÄ? swojego oddzia??u.
http://www.nfz-szczecin.pl/n-803-2.htm


Zmiana telefonu do rejestracji powoduje zmiany w jednostce organizacyjnej i kom??rce. MuszÄ? wiÄ?c potem zg??osiÄ? zmiany do umowy.

Tylko jak i gdzie ujÄ?Ä? to w zg??oszeniu do umowy?
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2009, 13:18:41 pm wysłana przez pav »

Offline marela

  • Sponsorzy Forum
  • Super Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 328
  • Pomógł? 6
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Aktualizacja danych osobowych personelu
« Odpowiedź #2 dnia: Października 17, 2009, 13:28:01 pm »
Spojrza??am, nawet sobie wydrukowa??am. I uprzejmie napisa??am wy??ej, ??e nie mam ??adnego wniosku o zmianÄ? danych osobowych.  Nie wiem, co robiÄ? ??le, ale co?? chyba tak bo
Cytuj
- i po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o zmianÄ? danych osobowych personelu przez oddzia?? Funduszu, przes??aÄ? zg??oszenie zmian do umowy.
trzeba ten wniosek wys??aÄ?, a ja go nie mam i nie widzÄ? mo??liwo??ci ??eby dodaÄ?.
Zmieni??am numer prywatny lekarza i numer do rejestracji w kom??rce i jednostce, wiec chyba trzeba wys??aÄ? zmiany do umowy??

I dlatego w??a??nie nie rozumiem dlaczego mam usuwaÄ? i dodawaÄ? harmonogram.
W sumie wiÄ?cej mi problemu sprawiajÄ? te zmiany ni?? wszystko inne.
I jeszcze to:
Cytuj
Uprzejmie informujemy, i?? w celu zaktualizowania w umowie danych osobowych pracownik??w medycznych w zakresie......... telefon kontaktowy
Czyli sama zmiana telefonu wymaga tych wszystkich czynno??ci? Czy nie? Bo teraz to ju?? jestem zakrÄ?cona na maksa.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2009, 13:43:28 pm wysłana przez marela »

Offline jerry

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Pomógł? 2
  • Podlasie
Odp: Aktualizacja danych osobowych personelu
« Odpowiedź #3 dnia: Października 17, 2009, 13:45:57 pm »
Mo??e to Ci pomo??e str. 100 i 101 w instrukcji SZOI 2009.04.2.229 (mo??e da siÄ? to podciÄ?gnÄ?Ä? do Twojej sytuacji)

"Projekt obs??ugi zg??osze?? zmian potencja??u poprzez aplikacjÄ? webowÄ? Portalu SZOI ma na celu
usprawnienie aneksowania potencja??u  ??wiadczeniodawcy. Funkcjonalno??Ä? ta jest przeznaczona dla
??wiadczeniodawc??w, kt??rzy chcÄ? dokonaÄ? zmian w posiadanych zasobach (personelu medycznego,
harmonogramach pracy kom??rki organizacyjnej oraz sprzÄ?tu medycznego) deklarowanych do realizacji
umowy. Przy pomocy zg??osze?? o zmianÄ? potencja??u mo??liwe jest tak??e dodawanie os??b personelu
medycznego czy te?? sprzÄ?tu medycznego do wybranej umowy podpisanej z Narodowym Funduszem
Zdrowia.
W poni??szej tabeli zawarto przyk??adowe mo??liwo??ci zmian dokonanych przez  ??wiadczeniodawcÄ?, kt??re
nie naruszajÄ? warunk??w umowy. Taki modyfikacje dokonane w potencjale muszÄ? zostaÄ? zg??oszone przez
??wiadczeniodawcÄ? Oddzia??owi Wojew??dzkiemu
: ...... "

Offline marela

  • Sponsorzy Forum
  • Super Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 328
  • Pomógł? 6
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Aktualizacja danych osobowych personelu
« Odpowiedź #4 dnia: Października 17, 2009, 13:57:17 pm »
DziÄ?ki, w??a??nie mam tÄ? instrukcje przed nosem i dok??adnie na tych stronach. Na str 56. o edycji zatrudnionego personelu  jest dok??adniej o zmianach. I jest tam takie zdanie, jakby nie doko??czone, b??Ä?dne stylistycznie  :
Cytuj
Je??eli podczas edycji personelu, wniosek nie bÄ?dzie generowany. W takim przypadku nowo wprowadzone zmiany bÄ?dÄ? widoczne w Portalu SZOI od razu


« Ostatnia zmiana: Października 17, 2009, 23:01:14 pm wysłana przez marela »

Offline jerry

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Pomógł? 2
  • Podlasie
Odp: Aktualizacja danych osobowych personelu
« Odpowiedź #5 dnia: Października 17, 2009, 15:15:30 pm »
Cytuj
Jeżeli podczas edycji (*) personelu, wniosek nie będzie generowany. W takim przypadku nowo wprowadzone zmiany będą widoczne w Portalu SZOI od razu


* osoby :). Trzymajmy się faktów ;)
Ale rzeczywiście, instrukcja była chyba pisana przez informatyków, i nie była potem sprawdzana.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2009, 15:25:59 pm wysłana przez jerry »

Offline marela

  • Sponsorzy Forum
  • Super Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 328
  • Pomógł? 6
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Aktualizacja danych osobowych personelu
« Odpowiedź #6 dnia: Października 17, 2009, 23:08:43 pm »
Cytuj
Je??eli podczas edycji osoby personelu, wniosek nie bÄ?dzie generowany. W takim przypadku nowo wprowadzone zmiany bÄ?dÄ? widoczne w Portalu SZOI od razu.

Masz racjÄ? , nie wiem jak mog??am tego nie dopisaÄ?,widocznie by??am ju?? zmÄ?czona.
A jakie?? sugestie co do reszty operacji ?

Offline jerry

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Pomógł? 2
  • Podlasie
Odp: Aktualizacja danych osobowych personelu
« Odpowiedź #7 dnia: Października 18, 2009, 10:01:33 am »
Mo??e to: www.nfz-szczecin.pl/files/2009_10_01_aneksowanie_swd.pps na slajdzie nr 135 jest opisana droga informacj. Og??lnie ca??a publikacja to ciekawa rzecz. Mo??e Ci to pomo??e.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 100
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 2
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9299 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]