collapse

Reklama


Autor Wątek: Zmiana harmonogramu  (Przeczytany 20997 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anna852

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Pomógł? 2
Zmiana harmonogramu
« dnia: Września 21, 2009, 16:14:18 pm »
Witam.
Ot???? muszÄ? wprowadziÄ? nowe harmonogramy dla lekarzy obowiÄ?zujÄ?ce od 15.09.2009 r. i niestety nie wiem jak wprowadziÄ? daty obowiÄ?zywania harmonogram??w. Wiem tylko tyle ??e we wniosku muszÄ? mieÄ? stary i nowy harmonogram. Jak to zrobiÄ????? EdytujÄ?c osobÄ? w danym miejscu pracy nie zauwa??y??am aby przy harmonogramie (tworzÄ? zawsze harmonogram indywidualny) by??a data obowiÄ?zywania harmonogramu od kiedy do kiedy. Czy trzeba to robiÄ? tworzÄ?c zlepek godzin ze starego i nowego harmonogramu??? np. lekarz pracowa?? we wtorek od 9 do 11 a teraz bÄ?dzie pracowa?? od 12 do 15 to wpisaÄ? trzeba w harmonogramie godziny pracy od 9 do 15???? i dopiero w zg??oszeniu zmiany do umowy rozdzieliÄ? ten harmonogram na "stary" obowiÄ?zujÄ?cy do 14.09 i "nowy" obowiÄ?zujÄ?cy od 15.09??? Przecie?? to jest strasznie du??o roboty. A mo??e jest jaki?? inny spos??b??? Pom????cie!!!!!

Offline jerry

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Pomógł? 2
  • Podlasie
Odp: Zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #1 dnia: Września 21, 2009, 17:00:27 pm »
http://forumpps.pl/index.php?topic=1317.60 - mo??e Ci pomo??e ten wÄ?tek, podejrzewam, ??e czy to pielÄ?gniarka, czy lekarz, to siÄ? schemat nie r????ni.

Offline jerry

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Pomógł? 2
  • Podlasie
Odp: Zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #2 dnia: Września 21, 2009, 17:24:03 pm »
Ja bym to zrobi?? tak (oczywi??cie na SZOI):
1. ?šwiadczeniodawca>Zasoby ?šwiadczeniodawcy>Zatrudniony personel medyczny>Miejsce pracy - je??eli jest od 01.01.2009 (lub wcze??niej) do bezterminowo lub do ko??ca 2009 roku, to bym nic nie zmienia??.
2. Umowy>Zg??oszenie zmiany do umowy>dodanie zg??oszenia
3. W zg??oszeniu zmiany umowy>pozycje>personel>harmonogramy> wprowadziÄ?:
pierwszy: do 15.09.2009 z godzinami kt??re obowiÄ?zywa??y
drugi: od 15.09.2009 z godzinami kt??re bÄ?dÄ? obowiÄ?zywaÄ?.
Potem sprawdzi??bym w NFZ czy m to pasuje :)
My??lÄ?, ??e nic szybszego siÄ? nie wykombinuje.

(DosyÄ? dawno temu to robi??em, i tak siÄ? zastanawiam, je??eli jest sporo tych lekarzy, mo??e by zrobiÄ? harmonogramy wzorcowe ze starymi godzinami i nowymi i je??eli mo??na, to z nich skorzystaÄ?, ale tego nie testowa??em)
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2009, 17:35:03 pm wysłana przez jerry »

Offline anna852

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Pomógł? 2
Odp: Zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #3 dnia: Września 21, 2009, 18:24:07 pm »
Mam zatrudnienie bezterminowe. Ale teraz nie wiem czy mam wprowadziÄ? stary czy nowy harmonogram przy zatrudnionej osobie?? Z tego co wiem to nie da siÄ? wprowadziÄ? dw??ch harmonogram??w dla jednej osoby. A jak nie bÄ?dzie podanych godzin w harmonogramie bazowym to w zg??oszeniu zmiany do umowy bÄ?dzie komunikat ??e dana osoba w tych godzinach nie pracuje. Chyba ??e ja robiÄ? co?? ??le. Ju?? sama nie wiem. Mam do??Ä? tych wniosk??w!!!!!

Offline jerry

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Pomógł? 2
  • Podlasie
Odp: Zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #4 dnia: Września 21, 2009, 18:29:25 pm »
We wniosku mo??na podzieliÄ?, i wprowadziÄ? dwa harmonogramy. Ja to u pielÄ?gniarki zrobi??em tak jak w za??Ä?czniku

Offline jerry

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Pomógł? 2
  • Podlasie
Odp: Zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #5 dnia: Września 21, 2009, 18:30:47 pm »
Tak mam w zatwierdzonym wniosku, zwr??Ä? uwagÄ? na daty. trzy ostatnie, na r????owo to nieaktualne.
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2009, 18:32:26 pm wysłana przez jerry »

Offline anna852

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Pomógł? 2
Odp: Zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #6 dnia: Września 21, 2009, 18:36:26 pm »
Wiem ??e we wniosku mo??na wprowadziÄ? dwa harmonogramy. Ale je??eli np osoba pracowa??a od 13 do 14 a teraz bÄ?dzie pracowaÄ? od 15 do 16 to czy w harmonogramie danej osoby (chodzi mi o ?šwiadczeniodawca>Zasoby ?šwiadczeniodawcy>Zatrudniony personel medyczny>Miejsce pracy i tam sÄ? harmonogramy dla danej osoby) ma byÄ? wprowadzony nowy czy stary harmonogram. Bo dw??ch nie da siÄ? tam wprowadziÄ?. Co najwy??ej to mo??na wpisaÄ? wszystko razem tzn. np wtorek 13-14 i wtorek 15-16. Bo jak np bÄ?dÄ? tylko nowe godziny pracy to we wniosku w momencie wpisywania starego harmonogramu bÄ?dzie krzycza?? ??e dana osoba nie pracuje w tym czasie. TrochÄ? to zakrÄ?cone ale chyba wyja??ni??am o co mi chodzi.

Offline jerry

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Pomógł? 2
  • Podlasie
Odp: Zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #7 dnia: Września 21, 2009, 18:37:38 pm »
Ale teraz nie wiem czy mam wprowadziÄ? stary czy nowy harmonogram przy zatrudnionej osobie??
Stary harmonogram do okre??lonej daty, tak jak w za??Ä?czniku pozycja 3.
Nowy powy??ej tej daty pozycja 4 i 5.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9299
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #8 dnia: Września 21, 2009, 18:41:26 pm »
1.Tworzysz zg??oszenie.
2. W zg??oszeniu przy harmonogramie dajesz datÄ? do: 14.09.2009
3. W "miejsce pracy" wprowadzasz nowy hamonogram, zmieniasz r??wnie?? w harmonogramie miejsca (chyba, ??e nowy harmonogram lekarza mie??ci sie w harmonogramie miejsca.
4. Aktualizujesz wniosek.
5. We wniosku dodajesz nowy harmonogram w personelu z datÄ? od 15.09.2009 i ci??niesz "przepisz harmonogram z portalu" w harmonogranie miejsca.

Offline jerry

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Pomógł? 2
  • Podlasie
Odp: Zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #9 dnia: Września 21, 2009, 18:56:54 pm »
pav; uwzglÄ?dni??e?? w swojej wypowiedzi to co pisze anna852: "Wiem tylko tyle ??e we wniosku muszÄ? mieÄ? stary i nowy harmonogram."?

Offline anna852

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Pomógł? 2
Odp: Zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #10 dnia: Września 21, 2009, 19:37:59 pm »
Chyba dzi?? ju?? nie sprawdzÄ? czy to co napisa?? pav dzia??a (chocia?? jest to bardzo logiczne!!!)
Cytuj
1.Tworzysz zg??oszenie.
2. W zg??oszeniu przy harmonogramie dajesz datÄ? do: 14.09.2009
3. W "miejsce pracy" wprowadzasz nowy hamonogram, zmieniasz r??wnie?? w harmonogramie miejsca (chyba, ??e nowy harmonogram lekarza mie??ci sie w harmonogramie miejsca.
4. Aktualizujesz wniosek.
5. We wniosku dodajesz nowy harmonogram w personelu z datÄ? od 15.09.2009 i ci??niesz "przepisz harmonogram z portalu" w harmonogranie miejsca.
poniewa?? utworzy??am wniosek i ju?? od jakiej?? godzinki czekam na status wprowadzony i nic z tego. Ca??y czas wisi do przygotowania. Pewnie dopiero jutro co?? ruszy.
A co ciekawsze sytuacje mam jeszcze gorszÄ? bo panie z NFZ najpierw powiedzia??y mi ??ebym zmieni??a harmonogram przy osobach na ten nowy obowiÄ?zujÄ?cy od 15.09 a potem utworzy??a wniosek. I tak te?? zrobi??am. Wniosek ten widnieje teraz jako zatwierdzony. Dzi?? zadzwoni??y i przypomnia??y sobie ??e to tak nie mo??ne byÄ? bo musi byÄ? stary i nowy harmonogram. Masakra. Nie wiem w takim razie czy harmonogramy przy zasobach mam zmieniÄ? na stare, potem utworzyÄ? wniosek zrobiÄ? daty harmonogram??w obowiÄ?zujÄ?ce do 14.09 potem znowu w zasobach zmieniÄ? harmonogramy na nowe, zaktualizowaÄ? wniosek i stworzyÄ? harmonogramy obowiÄ?zujÄ?ce od 15.09???
Je??li tak to muszÄ? zrobiÄ? to katastrofa. A mo??e jest jakie?? inne wyj??cie????

Offline jerry

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Pomógł? 2
  • Podlasie
Odp: Zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #11 dnia: Września 21, 2009, 21:24:34 pm »
A mo??e tak:
1. ??wiadczeniodawca>zasoby ??wiadczeniodawcy>zatrudniony personel medyczny>miejsce pracy
 a) zmieniÄ? okres pracy od 01.01.2009 do 14.09.2009
 b) poprzez dodanie miejsca pracy wprowadziÄ? okres pracy od 15.09.2009 do ko??ca roku (inne dane nie zmienione)
2. w zg??oszeniu zmiany umowy>pozycje>personel>harmonogramy> wprowadziÄ? dwie pozycje:
 a) wybierajÄ?c harmonogram bazowy: "Szczeg????owy [2009-01-01--2009-09-14]" i wstawiÄ? wszystkie godziny w pracy (data wa??no??ci od 01.01.2009 do 14.09.2009)
 b) wybierajÄ?c harmonogram bazowy: "Szczeg????owy [2009-09-15--2009-12-31]" i wstawiÄ? wszystkie godziny w pracy (data wa??no??ci od 15.09.2009 do 31.12.2009)

W ten spos??b by by??y stary i nowy harmonogram na jednym wniosku.

Offline anna852

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Pomógł? 2
Odp: Zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #12 dnia: Września 21, 2009, 21:44:54 pm »
Jest to na pewno jakie?? rozwiÄ?zanie (ca??kiem ciekawe). Tylko zastanawiam siÄ? czy tu:
Cytuj
poprzez dodanie miejsca pracy wprowadziÄ? okres pracy od 15.09.2009 do ko??ca roku (inne dane nie zmienione)
mo??na wprowadziÄ? okres zatrudnienia bezterminowo ??eby potem na poczÄ?tku roku nie by??o problemu. I ciekawe czy jakbym teraz (majÄ?c przypisane nowe harmonogramy) doda??a miejsca pracy i wpisa??a okres pracy do 14.09 i przypisa??a te stare harmonogramy to bÄ?dzie dobrze??? By??oby mniej roboty.

Offline jerry

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Pomógł? 2
  • Podlasie
Odp: Zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #13 dnia: Września 21, 2009, 21:51:30 pm »
My??lÄ?, ??e mo??na tak zrobiÄ? tj. od 15.09.2009 do bezterminowo, natomiast nie rozumiem dalszej wypowiedzi? Mo??esz rozwinÄ?Ä??

Offline anna852

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Pomógł? 2
Odp: Zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #14 dnia: Września 21, 2009, 22:03:47 pm »
Tak jak pisa??am wcze??niej mam w tej chwili przypisane ju?? w zasobach nowe harmonogramy (chodzi mi o ?šwiadczeniodawca>Zasoby ?šwiadczeniodawcy>Zatrudniony personel medyczny>Miejsce pracy>harmonogram) tzn te obowiÄ?zujÄ?ce od 15.09. Nie mam natomiast tych starych godzin. Czy gdybym teraz dopisa??a nowe miejsce pracy tak jak pisa??e??
Cytuj
poprzez dodanie miejsca pracy wprowadziÄ? okres pracy od 15.09.2009 do ko??ca roku (inne dane nie zmienione)
tylko ze starym harmonogramem i oczywi??cie okres pracy do 14.09 to by??oby dobrze?? Po prostu chcia??abym odwr??ciÄ? opisanÄ? przez ciebie procedurÄ? ??eby zaoszczÄ?dziÄ? czas. Nie wiem czy teraz jasno to opisa??am bo naprawdÄ? zaczynam siÄ? ju?? w tym gubiÄ?.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 86
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 3
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9299 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]