Konkurs Ofert > Konkurs Ofert 2009/2010

Konkurs ofert 2010

<< < (6/7) > >>

Bartosz:
W za??Ä?czniku nr 3a do zarzÄ?dzenia nr 62/2009 - poradnia ginekologiczno - po??o??nicza, dostÄ?p: aparat do krioterapii, ale w s??owniku na SZOI brak aparatu. To jak ten aparat wpisaÄ?? Kto?? siÄ? orientuje?

wojciech.rejniak:
by??a ten aparat ale wykre??lili.
Teraz jest aparat do kriochirurgii.

Paweł:

--- Cytat: Bartosz w Listopad 05, 2009, 18:53:19 pm ---W za??Ä?czniku nr 3a do zarzÄ?dzenia nr 62/2009 - poradnia ginekologiczno - po??o??nicza, dostÄ?p: aparat do krioterapii, ale w s??owniku na SZOI brak aparatu. To jak ten aparat wpisaÄ?? Kto?? siÄ? orientuje?

--- Koniec cytatu ---

WpisaÄ? podwykonawcÄ? i niech on wpisuje  :D

mpi:
ja my??lÄ?, ??e bÄ?dzie tak jak co roku - wa??niejsze od tego co wpiszesz w sprzÄ?cie bÄ?dÄ? ankiety z pytaniami typu "aparat do krioterapii dostÄ?p"...

Bartosz:

--- Cytat: pav w Listopad 05, 2009, 19:07:13 pm ---
--- Cytat: Bartosz w Listopad 05, 2009, 18:53:19 pm ---W za??Ä?czniku nr 3a do zarzÄ?dzenia nr 62/2009 - poradnia ginekologiczno - po??o??nicza, dostÄ?p: aparat do krioterapii, ale w s??owniku na SZOI brak aparatu. To jak ten aparat wpisaÄ?? Kto?? siÄ? orientuje?

--- Koniec cytatu ---

WpisaÄ? podwykonawcÄ? i niech on wpisuje  :D

--- Koniec cytatu ---

Niestety akurat mam aparat do krioterapii, a nie mam do kriochirurgii. Rozmawia??em z producentem sprzÄ?tu niestety nie da siÄ? z aparatu krioterapii zrobiÄ? aparatu do kriochirurgii, nie ma takiej g??owicy  :(  Raz musia??em robiÄ? uzupe??nienie do oferty bo czego?? tam nie wskaza??em w sprzÄ?cie. Ale masz racjÄ? system bÄ?dzie weryfikowa?? pewnie dane zawarte w ankiecie. Chyba ??e dociekliwa komisja bÄ?dzie weryfikowaÄ? sprzÄ?t w ofercie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej