collapse

Reklama






Autor Wątek: Problem z ciÄ?g??ymi korektami do rachunk??w (dla zaawansowanych :P)  (Przeczytany 2700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xysiek

  • Gość
Witam,

W trzech pierwszych raportach zwrotnych SWZ do komunikat??w SWX (wed??ug SZOI za grudzie?? 2007 r.(!) wys??a??em ??Ä?cznie 6 komunikat??w, w tym dwa majÄ? takÄ? nazwÄ?: usun_123456_2008-01-10.swx) mam komunikat b??Ä?du (dotyczy kilkudziesiÄ?ciu epizod??w):
"W systemie p??atnika epizod posiada rozliczane ??wiadczenia. Przed usuniÄ?ciem epizodu nale??y je skorygowaÄ?"

Gdy 2 razy klikniemy na taki komunikat, wyskakuje tabelka Stop:
"Pr??ba ustawienia w ComboBox'ie klucza, kt??ry nie istnieje w ValueItems"

W czwartym raporcie zwrotnym te komunikaty sÄ? "wyszarzone", czyli epizody poprawione, ale w tych trzech powy??szych tak nie jest - sÄ? te same numery epizod??w z tym, ??e ich karty ??wiadcze?? sÄ? puste (w przeciwie??stwie do czwartego raportu).

Wydaje mi siÄ?, ??e to przez ten problem ciÄ?gle mam korekty do rachunk??w.

Do systemu informatycznego p??atnika przesy??ana jest informacja o usuniÄ?ciu epizodu, natomiast epizod ten w SINFZ posiada pozycje rozliczone lub skorygowane. - w KS-PPS widzimy... 13 grudniowych raport??w statystycznych (w tym jeden nie ma "ptaszka"). Z raportami zwrotnymi jeszcze wiÄ?kszy burdel - 23 (od stycznia do kwietnia), w tym 7 nie odnosi siÄ? do ??adnych raport??w stat.

Ka??da rozliczona pozycja musi byÄ? skorygowana w celu wyr??wnania informacji o rozliczeniu poszczeg??lnych produkt??w. Je??li komunikat usuwajÄ?cy by?? generowany z systemu ??wiadczeniodawcy musi siÄ? on skontaktowaÄ? z dostawcÄ? oprogramowania. - widocznie by?? generowany, wiÄ?c zanim dostanÄ? (mam nadziejÄ?) odpowied?? od Kamsoft, mo??e Wy co?? wymy??licie, bo jedna moja g??owa to ciut za ma??o ;)?

KS-PPS 2009.02.4.1, Windows XP, Firebird 2.0

Pozdrawiam

Offline Waverane

  • Kamsoft
  • Zaawansowany
  • *****
  • Wiadomości: 83
  • Pomógł? 3
Odp: Problem z ciÄ?g??ymi korektami do rachunk??w (dla zaawansowanych :P)
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 03, 2009, 14:54:41 pm »
Wykonywane by??y raporty usuwajÄ?ce na SZOI (usun*.swx) - czego nie nale??y wykonywaÄ? bez konsultacji z serwisem, nawet ( szczeg??lnie) je??eli zosta??o to nakazane przez pracownika NFZ.

xysiek

  • Gość
Odp: Problem z ciÄ?g??ymi korektami do rachunk??w (dla zaawansowanych :P)
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 13, 2009, 11:04:08 am »
Okazuje siÄ?, ??e tak ma byÄ?. Chodzi o te raporty z b??Ä?dami i one nie majÄ? nic wsp??lnego z korektami do rachunk??w. Korekty powstajÄ? w zwiÄ?zku z pewnym komunikatem o korygowaniu przy dopisaniu produktu - odpowiadamy na "nie"...

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 43
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9327 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3183 Wiadomości
karolweksler
3090 Wiadomości
09061303
3036 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1626 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]