collapse

Reklama


Autor Wątek: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu  (Przeczytany 13977 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline foti

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 372
  • Pomógł? 5
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 12, 2009, 23:41:09 pm »
nie kasujcie watku, bo mi pomogl :)

Mam jednak pytanie. (zajmuje sie tym wolontaryjnie na zasadzie rodzinnej przyslugi, stad moja niewiedza. wczesniej ktos inny sie tym zajmowal i ustalal harmonogramy, a ja w to w ogole nie wchodzilem). Mianowicie sprawa wyglada tak:
Mamy dwie pielegniarki, ktore maja dwa harmonogramy kazda - jeden jest dzienny np od 8 do 16 od poniedzialku do piatku, a drugi jest nocny np wtorek,czwartek,piatek 0:00-7:00 i 18-24.

Oba harmonogramy widnieja w ??wiadczeniodawca->harmonogramy wzorcowe. Problem w tym, ze jako harmonogram bazowy jest wybrany tylko ten nocny. Bez problemu zrobilem zmiany dat dla nocnej, bo jako harmonogram mialem ten nocny harmonogram. Niestety jak robie dla dziennej pozp, to dalej harmonogram jedyny, ktory moge wybrac jest ten z nocnymi godzinami. gdy wchodze w weryfikacje, to "Harmonogram ostatnio przekazany" jest ten z dziennymi godzinami, ale "Harmonoram bazowy" jest ten z nocnymi, przez co dostaje komunikat "OSOBA W TYM CZASIE W TYM ZAWODZIE NIE PRACUJE W TYM MIEJSCU UDZIELANIA ?šWIADCZE??". Tak samo jak biore "dodaj harmonogram" to jedynym harmonogramem jaki moge wybrac jest ten nocny. Jak moge to zmienic?

Wystarczy ??e przy edycji zmenisz tylko datÄ? i nie zaznaczysz opcji przepisz harmonogram bazowy
Data sie poprawi a harmonogram nie ulegnie zmianie

Offline Przemyslaw

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1302
  • Pomógł? 33
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 12, 2009, 16:59:16 pm »
Mam takÄ? sytuacjÄ?: kom??rka POZ, w kt??rej pracujÄ? lekarze zar??wno w ciÄ?gu dnia jak i dy??urujÄ?. NFZ zaleci?? na nocnÄ? i ??wiÄ?tecznÄ? pomoc wpisaÄ? harmonogram tylko godzinowy, bez podzia??u na dni itp. Jak tego dokonaÄ?? Nie umiem znale??Ä? mo??liwo??ci wpisania dw??ch harmonogram??w dla jednego pracownika w jednej kom??rce.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 12, 2009, 18:06:40 pm »
Ja tam zrobi??em godzinowy. Zmieni??em godziny pracy poradni i harmonogram bazowy pracownika na nocny. Zrobi??em wniosek i zmieni??em harmonogramy na wcze??niejsze.

Offline Przemyslaw

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1302
  • Pomógł? 33
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 12, 2009, 18:56:27 pm »
Ja tam zrobi??em godzinowy. Zmieni??em godziny pracy poradni i harmonogram bazowy pracownika na nocny. Zrobi??em wniosek i zmieni??em harmonogramy na wcze??niejsze.
Nikt w naszym oddziale nie przyczepi?? siÄ? do tego? Harmonogram bazowy na nocny, kt??ry wpisa??e?? w bazowym pracownika wystarczy?
BiorÄ?c to na logikÄ? brakuje kom??rki na POZ nocna i ??wiÄ?teczna - wtedy przypisa??oby tam lekarzy i na inne  harmonogramy godzinowe i tyle... Niestety tak nie ma.
CiÄ???ko to ogarnÄ?Ä?.

Offline Manioo

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Pomógł? 20
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 12, 2009, 19:43:31 pm »
Mam takÄ? sytuacjÄ?: kom??rka POZ, w kt??rej pracujÄ? lekarze zar??wno w ciÄ?gu dnia jak i dy??urujÄ?. NFZ zaleci?? na nocnÄ? i ??wiÄ?tecznÄ? pomoc wpisaÄ? harmonogram tylko godzinowy, bez podzia??u na dni itp. Jak tego dokonaÄ?? Nie umiem znale??Ä? mo??liwo??ci wpisania dw??ch harmonogram??w dla jednego pracownika w jednej kom??rce.
hm , ja robi??em tak ( pielegniarka poz , nocna opieka i " normalna" 2 umowy - harmonogramy wzorcowe potraktowa??em jako narzÄ?dzia na potrzeby r????nych um??w. I zrobi??em ich sobie kilka. A potem w zale??no??ci do kt??rej umowy robi??em zmiany, to przypisywa??em akuratnie potrzebny harmonogram do personelu i mia??em dobry bazowy do wprowadzania zmian. Przy harmonogramie kom??rki korzysta??em z opcji pobierz harmonogram z portalu - taka opcja jest w szoi zow
Nawet chyba nie cofa??em tych zmian w zasobach. A aneksy podpisane.  :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2009, 19:55:25 pm wysłana przez Manioo »
Spechej pomalu!  Pozdrawiam.

Offline Przemyslaw

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1302
  • Pomógł? 33
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 12, 2009, 19:55:57 pm »
hm , ja robi??em tak ( pielegniarka poz , nocna opieka i " normalna" 2 umowy - harmonogramy wzorcowe potraktowa??em jako narzÄ?dzia na potrzeby r????nych um??w. I zrobi??em ich sobie kilka. A potem w zale??no??ci do kt??rej umowy robi??em zmiany, to przypisywa??em akuratnie potrzebny do personelu i mia??em dobry bazowy do wprowadzania zmian. Przy harmonogramie kom??rki korzysta??em z opcji pobierz harmonogram z portalu - taka opcja jest w szoi zow
Nawet chyba nie cofa??em tych zmian w zasobach. A aneksy podpisane.  :)
Ok ale mam wpisaÄ? niby harmonogram tylko ilo??Ä? godzin tygodniowo dla nocnej i nie mogÄ? tego za cholerÄ? zrobiÄ?. Harmonogram mam tylko jeden do wyboru - szczeg????owy i muszÄ? tam podaÄ? godziny przyjÄ?Ä? z podzia??em na dni itp. Nie mogÄ? wpisaÄ? godzin na sta??e przyjmowania w sensie 38 tygodniowo. Mam wpisane wcze??niej przyjÄ?cia w ciÄ?gu dnia dla tych samych lekarzy w tym samym gabinecie. Kompletnie NIC z tego nie rozumiem.
Z pielÄ?gniarkami nie mam problem??w bo majÄ? dwa miejsca pracy - gabinet zabiegowy lub te?? jaki?? AOS i dodatkowe miejsce pracy w POZ i tak wpisany czas godzin na tydzie??. Jednak z lekarzami tak nie da siÄ? zrobiÄ?. Bo maja harmonogramy w tej samej kom??rce..... i chodzi szczeg????owy. Nie jestem tego w stanie pojÄ?Ä? jak to mo??na zrobiÄ?. Klikam od 15 do tej pory..... Mo??e kwestia tego ze z tego programu KO co?? zapisa??o siÄ? w SZOI? brak mi ju?? kompletnie pomys????w.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 12, 2009, 20:50:45 pm »
A jak wpiszesz harmonogram szczeg????owy to tego nie przyjmÄ??
Spr??buj zmieniÄ? harmonogram lekarzy w gabinecie na ??redniotygodniowy i wtedy na podstawie zrobiÄ? wniosek a p????niej po prostu przypisaÄ? spowrotem te co by??y. Nie jest wa??ne co jest aktualnie na SZOI chodzi tylko o to ??eby we wniosku by??o tak jak sobie tego ??yczÄ?.
Ja ostatnio w AOS zmienia??em w ten spos??b dni pracy lekarzy (np. zamiast wtorku na czwartek) i nie by??o ??adnych problem??w.

Offline Zdrowy

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 327
  • Pomógł? 2
  • Mazowiecki OW
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #22 dnia: Września 11, 2009, 11:19:06 am »
Mo??na lekarzowi w zasobach przypisaÄ? dwa razy to samo miejsce wykonywania z r????nymi typami harmonogram??w.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #23 dnia: Września 11, 2009, 11:23:28 am »
Jeden z tych harmonogram??w nie bÄ?dzie zgadza?? siÄ? z harmonogramem miejsca.

Offline Zdrowy

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 327
  • Pomógł? 2
  • Mazowiecki OW
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #24 dnia: Września 11, 2009, 13:23:19 pm »
Mam w zasobach dwa harmonogramy dla tej samej osoby w tym samym miejscu. Jeden jest szczeg????owy, drugi godzinowy. Obydwa sÄ? zaznaczone jako zgodne z harmonogramem kom??rki.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 104
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 4
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]