collapse

Reklama


Autor Wątek: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu  (Przeczytany 13981 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yubei

  • Gość
Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« dnia: Czerwca 16, 2009, 10:54:59 am »
Witam,

Czy mo??e mi kto?? powiedzieÄ? gdzie w "zg??oszeniu zmiany do umowy" pole "data wa??no??ci" mogÄ? zmieniÄ? na w??a??ciwÄ? datÄ??

Bo tak zosta??em pisemnie poinstruowany w Bia??ostockim NFZ.

?šwiadczeniodawca bezwzglÄ?dnie winien na SZOI dokonaÄ? zg??oszenia polegajÄ?cego na zmianie daty ko??ca okresu obowiÄ?zywania harmonogramu pracy poszczeg??lnych os??b personelu z dotychczasowej daty .... na ..../
W tym celu nale??y w portalu SZOI utworzyÄ? nowe "zg??oszenie zmiany do umowy". W zg??oszeniu tym dla ka??dej osoby prsonelu medycznego nale??y zmieniÄ? pole.: "data wa??no??ci do" na w??a??ciwÄ? datÄ?...


No i tu tkwi problem bo ja nie wiszÄ? gdzie tÄ? datÄ? mo??na zmieniÄ?.

Offline Norbert

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 481
  • Pomógł? 8
  • Mazowiecki OW NFZ
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 16, 2009, 11:07:17 am »
W wygenerowanym wniosku, wchodzisz w personel, wybierasz harmonogram osoby i bÄ?dzie mo??liwo??c wstawiÄ? datÄ? ko??ca obowiÄ?zywania.


Ps. Nie r??b weryfikacji automatycznej tylko bezpo??rednio wejd?? w pozycje -> personel i tam dzia??aj.
Jak poprawisz wszystkich (lub ich tylko obejrzysz)  to zniknie ci weryfikacja automatyczna
Nieświadomi żyją dłużej.......

Yubei

  • Gość
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 16, 2009, 11:18:12 am »
Hmmm...

Jak wejdÄ? w pozycje to potem harm. miejsca czy personel?
Jak wchodzÄ? w harm. miejsca to mam podglÄ?d harmonogramu albo przepisz harm. z portalu.
Jak wejdÄ? w personel to mogÄ? w wej??Ä? w harmonogram dla konkretnej osoby a tam mam do wyboru weryfikacja, podglÄ?d, usu??.

Nie mam niestety pola Edytuj...

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 16, 2009, 11:21:17 am »
Weryfikacja. Klikaj dalej, dalej, ok, zatwied??, ok, tak jestem pewny, na pewno jestem pewny.
P????niej pojawi ci siÄ? przycisk "edytuj" i tutaj zmie?? sobie jak chcesz.

Yubei

  • Gość
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 16, 2009, 11:51:29 am »
DziÄ?ki,

Teraz mam kolejny problem jak chcÄ? zmieniÄ? datÄ? do z 2009-06-30 na 2009-12-31 to pojawia mi siÄ? komunikat
Data wa??no??ci do:* – Data ko??ca obowiÄ?zywania harmonogramu nie mo??e byÄ? p????niejsza ni?? data 2009-06-30


Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 16, 2009, 12:49:14 pm »
Umowy macie do 30.06.2009, wiÄ?c nie mo??na daÄ? daty harmonogramu poza datÄ? ko??ca umowy.

Yubei

  • Gość
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 16, 2009, 12:58:14 pm »
Umowy macie do 30.06.2009, wiÄ?c nie mo??na daÄ? daty harmonogramu poza datÄ? ko??ca umowy.

To w takim razie co z tym co pisa??em w pierwszym po??cie? Ja rozumiem, ??e oni domagajÄ? siÄ? abym zmieni?? "daty ko??ca okresu obowiÄ?zywania harmonogramu"

?šwiadczeniodawca bezwzglÄ?dnie winien na SZOI dokonaÄ? zg??oszenia polegajÄ?cego na zmianie daty ko??ca okresu obowiÄ?zywania harmonogramu pracy poszczeg??lnych os??b personelu z dotychczasowej daty 2009-06-30 na 2009-12-31

W tym celu nale??y w portalu SZOI utworzyÄ? nowe "zg??oszenie zmiany do umowy". W zg??oszeniu tym dla ka??dej osoby prsonelu medycznego nale??y zmieniÄ? pole.: "data wa??no??ci do" na w??a??ciwÄ? datÄ? 2009-12-31

A tylko w personelu mogÄ? zmieniÄ? daty. Czy aneks musi byÄ? zatwierdzony najpierw na SZOI, bo mo??e ja siÄ? nie potrzebnie spieszÄ??
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2009, 12:59:47 pm wysłana przez Yubei »

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 16, 2009, 13:10:35 pm »
Zobacz jakie masz daty harmonogram??w w zasobach ??wiadczeniodawcy.

Yubei

  • Gość
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 16, 2009, 13:26:03 pm »
Dobra wyja??ni??o siÄ?, m??j b??Ä?d najpierw powinien pojawiaÄ? siÄ? aneks na SZOI dopiero p????niej powinienem sk??adaÄ? "Zg??oszenie zmiany do umowy"....
Sorry za zamieszanie i dziÄ?ki za pomoc.

Najlepiej niech kto?? ten temat usunie bo a?? wstyd...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2009, 13:29:05 pm wysłana przez Yubei »

Offline vers

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Pomógł? 0
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 09, 2009, 00:02:43 am »
nie kasujcie watku, bo mi pomogl :)

Mam jednak pytanie. (zajmuje sie tym wolontaryjnie na zasadzie rodzinnej przyslugi, stad moja niewiedza. wczesniej ktos inny sie tym zajmowal i ustalal harmonogramy, a ja w to w ogole nie wchodzilem). Mianowicie sprawa wyglada tak:
Mamy dwie pielegniarki, ktore maja dwa harmonogramy kazda - jeden jest dzienny np od 8 do 16 od poniedzialku do piatku, a drugi jest nocny np wtorek,czwartek,piatek 0:00-7:00 i 18-24.

Oba harmonogramy widnieja w ??wiadczeniodawca->harmonogramy wzorcowe. Problem w tym, ze jako harmonogram bazowy jest wybrany tylko ten nocny. Bez problemu zrobilem zmiany dat dla nocnej, bo jako harmonogram mialem ten nocny harmonogram. Niestety jak robie dla dziennej pozp, to dalej harmonogram jedyny, ktory moge wybrac jest ten z nocnymi godzinami. gdy wchodze w weryfikacje, to "Harmonogram ostatnio przekazany" jest ten z dziennymi godzinami, ale "Harmonoram bazowy" jest ten z nocnymi, przez co dostaje komunikat "OSOBA W TYM CZASIE W TYM ZAWODZIE NIE PRACUJE W TYM MIEJSCU UDZIELANIA ?šWIADCZE??". Tak samo jak biore "dodaj harmonogram" to jedynym harmonogramem jaki moge wybrac jest ten nocny. Jak moge to zmienic?

Offline Manioo

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Pomógł? 20
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 09, 2009, 08:07:29 am »
najpierw przypisz potrzebny harmonogram do pracownika, ten przypisany pokazuje siÄ? jako bazowy
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2009, 08:42:49 am wysłana przez Manioo »
Spechej pomalu!  Pozdrawiam.

Offline alex degrejt

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 10
  • Pomógł? 0
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 09, 2009, 08:33:14 am »
spr??buj stworzyÄ? w zasobach harmonogram zawierajÄ?cy godziny dzienne i nocne; nastÄ?pnie w zg??oszeniu zmian do umowy wybieraj te dni, kt??re sÄ? Ci potrzebne w danym okresie (np harm pierwszy 1-7 lipiec godziny dzienne, 8 - 15 lipiec godziny nocne)

Offline vers

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Pomógł? 0
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 09, 2009, 08:46:49 am »
najpierw przypisz potrzebny harmonogram do pracownika, ten przypisany pokazuje siÄ? jako bazowy

Dzieki. A w jaki sposob sie przypisuje harmonogram do pracownika??

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 09, 2009, 08:56:32 am »
A w jaki sposob sie przypisuje harmonogram do pracownika??
??wiadczeniodawca -> zasoby ??wiadczeniodawcy -> zatrudniony personel medyczny -> miejsca pracy -> operacje: edytuj 
Pozdrawiam
Bartosz

Offline vers

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Pomógł? 0
Odp: Zmiana daty okresu obowiÄ?zywania harmonogramu
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 09, 2009, 09:17:22 am »
dziala. serdecznie dziekuje :)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 126
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 1
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]