collapse

Reklama


Autor Wątek: import pliku SWX  (Przeczytany 919 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adaaniu

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Pomógł? 0
import pliku SWX
« dnia: Listopada 19, 2020, 19:11:45 pm »
Witam wiem że temat jest stary jak świat ale nikt do końca tego  nie wyjaśnił
Padła mi dysk (fizycznie) tuż po wysłaniu raportu statystycznego (nie zdążyłem zrzucić kopii na nośnik zewnętrzny-wyszedłem napić się kawy a jak wróciłem komp był już martwy)
Mam bekap z połowy miesiąca. Żebym tego raportu  nie wysłał to bym resztę do klepał z klawiatury i głowy bym nie zawracał a tak mam problem bo nie mogę wklepać od nowa całego października bo i tak mi się rozjedzie z SZOI-em
Może jakaś mądra głowa ma jakąś dobrą rade co zrobić
1. czy można usunąć z SZOI te wysłane raporty żeby  wklepać je na nowo?
2. czy można zaimportować jakoś do KS-PPS pliki SWX (napisałem wniosek do NFZ o ich udostępnienie)

Proszę o pilną pomoc za którą z góry dziękuje w swoim imieniu i zapewne  paru innych nieszczęśników kórych zapewne może to również spotkać

Offline maciejj

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 579
  • Pomógł? 64
  • Wielkopolski OW NFZ
Odp: import pliku SWX
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 19, 2020, 20:00:28 pm »
ad.1. Teoretycznie jest taka opcja na SZOI, ale z tego co pamiętam została zablokowana przez NFZ i trzeba się z nimi kontaktować w tej sprawie - można przez przypadek nieźle namieszać. Kiedyś była ogólnodostępna, nawet zdarzyło mi się korzystać

ad.2. To będzie dla Ciebie prostsze i bezpieczniejsze. Jeśli masz SWX wysłany na SZOI, lub NFZ je Tobie udostępni, to w serwisie masz: RAPORTOWANIE DO OWNFZ / IMPORT ŚWIADCZEŃ Z PLIKU XML. Tutaj wskaż po kolei wszystkie brakujące SWXy. W SWX nie ma danych osobowych za wyjątkiem pesel, więc jeśli trafił się tam nowy pacjent, to będzie trzeba uzupełnić te dane ręcznie.

ZANIM ZACZNIESZ ZABAWĘ ZRÓB KOPIĘ BAZY!!!!

Offline adaaniu

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Pomógł? 0
Odp: import pliku SWX
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 19, 2020, 20:29:13 pm »
Dzięki za odpowiedz 
Napisałem do NFZu o pliki i czekam na zlitowanie ....
kopie robiłem zawsze po dokonaniu zmian (nawet w ten feralny dzień zrobiłem  poszedłem napić się kawy a jak wróciłem komp był martwy) nie zdążyłem przesłać w chmurę i zgrać na zewnętrzny dysk.........  dysk wysypał się na amen fizycznie zabierając ze sobą bekapy z tego dnia


 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 106
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9299 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3074 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]