collapse

Reklama


Autor Wątek: Poszukuję specjalisty ds merytorycznych  (Przeczytany 5428 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nbdl

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 9
  • Pomógł? 0
Odp: Poszukuję specjalisty ds merytorycznych
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 10, 2020, 13:59:03 pm »
W przypadku jeśli lekarza nie pracują nigdzie indziej na NFZ w tych samych godzinach, ja bym zgłosił ich równolegle i tyle. Raczej od przybytku głowa nie boli i nie będzie się czepiał nikt.
nbdl właśnie wspomniałem, że lekarze poza jednostką macierzystą, nie są nigdzie indziej zgłoszeni na NFZ, więc ja też nie widzę problemu zgłosić Ich równolegle.

problem w tym, że jeśli zgłoszę obu (równolegle, lub jeden po drugim - to bez znaczenia, bo można i tak i tak), to muszą obaj wykonywać świadczenia, a skoro raz jest jeden, raz drugi, to oczywiście jest to nie możliwe.

Stąd NFZ mógłby coś zrobić, aby ułatwić rotacyjne przyjmowania bez konieczności grzebania w harmonogramie, informowania o zastępstwach itd.

W przypadku jeśli lekarza nie pracują nigdzie indziej na NFZ w tych samych godzinach, ja bym zgłosił ich równolegle i tyle. Raczej od przybytku głowa nie boli i nie będzie się czepiał nikt.

Wydział AOS weryfikuje takie przypadki od jakiegoś czasu, stąd moje zapytanie o rozwiązanie... Jeśli ktoś z NFZ to czyta, to zróbcie taką możliwość PROSZĘ :)

Offline nbdl

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 9
  • Pomógł? 0
Odp: Poszukuję specjalisty ds merytorycznych
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 10, 2020, 14:02:25 pm »
Chyba ja jestem "w tyle" z AOSem. Z tego co pamiętam, to powiedzmy np. dla jakiejś tam poradni wymagany jest CO NAJMNIEJ 1 etat/tydz., a poradnia ma działać co najmniej 3 razy w tygodniu (łącznie  chyba 8 lub 12 godzin na tydzień funkcjonowanie miejsca realizacji).

Teraz pytanie: przykładowo, czy te godziny pracy w poniedziałki dla tych 2. lekarzy mają/mogą się pokrywać między sobą, czy jeden pracuje np. od 8-12 a drugi od 12-15:35?
NFZ chyba nie zabrania, by harmonogram 1 i 2 lekarza "nachodziły" się godzinowo na siebie zgodnie z harmonogramem pracy poradni? Ma być co najmniej 1 etat, ale może być więcej...
Jeżeli źle rozumuję, to przepraszam.

To nie jest kwestia etatów, tylko kwestia sprawozdawczości. Po prostu skoro masz 2 lekarzy, to muszą być swiadczenia na obu.

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3027
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: Poszukuję specjalisty ds merytorycznych
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 10, 2020, 21:09:13 pm »
No to szkoda, że na początku nie napisałeś tego. W takim przypadku tylko dynamiczne tworzenieharmonogramu tak jak napisałem wcześniej w jednej opcji. Ogólnie nie mają w NFZ co za bardzo robić...
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 86
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 2
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]