collapse

Reklama


Autor Wątek: DrERYK  (Przeczytany 9422 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vigg

  • Sponsorzy Forum
  • Początkujący
  • *****
  • Wiadomości: 67
  • Pomógł? 0
DrERYK
« dnia: Maja 08, 2012, 21:54:49 pm »
Jak działają obecnie  rozliczenia z NFZ za pomocą DrEryka? ??? Czy poprawiono tą największą wadę tego programu ?
Proszę o opinie.
Pozdrawiam

Offline Manioo SE

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1011
  • Pomógł? 77
  • Zachodniopomorski OW
Odp: DrERYK
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 08, 2012, 22:02:50 pm »
Jak działają obecnie  rozliczenia z NFZ za pomocą DrEryka? ??? Czy poprawiono tą największą wadę tego programu ?
Proszę o opinie.
Pozdrawiam

a która wada to jest ta największa ?
kto przeżyje zdrowy będzie,
kto umiera zdrowy już

" Jeśli chcesz - znajdziesz sposób,
jeśli nie chcesz - znajdziesz powód "
...........................................................
Spechej pomalu. Pozdrawiam.

Offline vigg

  • Sponsorzy Forum
  • Początkujący
  • *****
  • Wiadomości: 67
  • Pomógł? 0
Odp: DrERYK
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 09, 2012, 13:18:12 pm »
Osobiście nie używałem.
Obiegowe opinie są takie że DrEryk wolniej reaguje na zmiany NFZ czy MZ.
Były problemy z plikami RFX. albo raportami statystycznymi poniekąd ?

Offline Manioo SE

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1011
  • Pomógł? 77
  • Zachodniopomorski OW
Odp: DrERYK
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 09, 2012, 14:06:45 pm »
DrEryka mam w 2 POZ - tach od 3lat

i muszę stwierdzić, że program się rozwija  :)
i poprawia

nie jest źle



kto przeżyje zdrowy będzie,
kto umiera zdrowy już

" Jeśli chcesz - znajdziesz sposób,
jeśli nie chcesz - znajdziesz powód "
...........................................................
Spechej pomalu. Pozdrawiam.

Offline 4r3k11

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 3
  • Pomógł? 0
Odp: DrERYK
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 11, 2012, 12:22:11 pm »
Ja również posiadam drEryka na kilku stanowiskach. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolony, ponieważ program często się aktualizuje co spełnia moje wymagania. Odnośnie rozliczeń mogę powiedzieć, że nie mam większych zastrzeżeń i myślę ,że mogę śmiało polecić wszystkim placówkom, które się zastanawiają nad przejściem na tą platformę.

Offline antmich

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 6
  • Pomógł? -2
Odp: DrERYK
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 12, 2013, 13:38:27 pm »
Po najnowszej aktualizacji która ukazała się 30 kwietnia 2013 nie można było wykonać sprawozdania typu ŚWIAD za kwiecień do dnia 08 maja 2013.  Program w trakcie wykonywania sprawozdania zawieszał się.  O błędzie nie było żadnej informacji na stronie producenta, na zapytanie mailowe producent programu zalecał cierpliwe oczekiwanie na poprawienie błędów.  W związku z niestabilnością programu po aktualizacjach mogę go polecić wyłącznie osobom o silnych nerwach.

Offline Grzegorz0101

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Pomógł? 5
Odp: DrERYK
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 17, 2013, 11:56:39 am »
Program po aktualizacji się zawieszał? Eeee tam. Problem po tej aktualizacji pojawiał się podczas robienia raportu świadczeń POZ wykonanych w kwietniu tylko i wyłącznie na kompach z systemem Windows XP. W trakcie jego robienia niespodziewanie wyskakiwało okno "Wystąpił błąd w aplikacji dr Eryk", gdzie była informacja, że wystąpił błąd w działaniu aplikacji .Aby zobaczyć szczegółowe informacje o błędzie można było wybrać szczegóły. W "szczegółach" znajdowała się informacja, że tylko jedno użycie każdego adresu gniazda (protokół/adres sieciowy/port) jest normalnie dozwolone. W związku z powyższym błędem nie zapisał się raport do pliku. Osobiście rozwiązałem ten problem generując raport z komputera lekarza, gdzie jest windows 7. Ci co bazują tylko na XP-kach niestety musieli poczekać do momentu pojawienia się aktualizacji. Fakt, że późno tą aktualizację zamieścili...

Ja tę sprawę i tak zgłosiłem do Eryka - zarówno mailowo jak i telefonicznie (radzę zgłaszać problemy i tak i tak) - i tego samego dnia otrzymałem informację o przyczynie błędu. Ogólnie kontakt telefoniczny z asystą techniczną jest łatwy. Sugeruję w razie problemów kontakt z Panem Ryszardem Wojtyną (czasami ciężko do niego się dodzwonić). Z kobiet widzę, że kumata jest Monika Rogacka.


Offline maciej11

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Pomógł? 30
Odp: DrERYK
« Odpowiedź #7 dnia: Września 19, 2013, 14:24:34 pm »
Może ktoś wie, czy Eryk występuje w wersji 64-bitowej? Niedawno kolega go kupił i na 64-bitowym Win2008 zainstalowali mu zarówno aplikację, jak i Firebirda 32-bitowego. Do tego Firebird pracuje jako superserwer, czyli wykorzysta max 2GB RAM.

Mój post jest powodowany ciekawością, a nie narzekaniem, bo póki co, po 2 miesiącach, kolega jest bardzo zadowolony. Ma ok. 20 klientów LAN i 10 RDP przez VPN. Natomiast baza jest mała, poniżej 1 GB i zastanawiam się, jak to będzie działać, gdy baza urośnie.

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: DrERYK
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 07, 2020, 19:40:00 pm »
Witam, info dla tych co pracuję na drEryku. Jeśli wam po aktualizacji, zaimportowaniu umowy tej na 3% nie wchodzi faktura na SZOI to znalazłem rozwiązanie. Otwieramy plik wykasowujemy w nim tam gdzie nazwa towaru="19.0019.002.08 - to usuwamy i zmieniamy jednostka-miary=" na ryczałt.
Wtedy wchodzi
Edward z Kętrzyna

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 78
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]