collapse

Reklama


Autor Wątek: Błąd 50201041  (Przeczytany 950 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline WSPL

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Pomógł? 3
Błąd 50201041
« dnia: Czerwca 23, 2020, 13:20:49 pm »
Dokument elektroniczny potwierdzający uprawnienia, wystawiony przez NFZ o przekazanym id nie został wygenerowany przez NFZ (prosimy o weryfikację przekazanego id)

Tak wiem temat wałkowany wiele razy w 2013 roku głównie problem w patronażach przeglądnąłem chyba wszystko i nie znalazłem rozwiązania dla siebie. U mnie niestety problem wyniknął teraz w zwykłych wizytach pacjentów w POZ z 18.06 (w tym dniu była jakaś awaria w NFZ i była informacja że proszą o ponowny eksport wszystkich przesyłek po godz. 12) czy to zwykłe wizyty czy teleporady najdziwniejsze jest to że część przeszła bez problemu część nie (i godzina wykonania zleceń nie ma znaczenia bą są takie przed i po godzinie 12 które są poprawne i błędne), raport zawsze wysyłamy na następny dzień czyli w piątek był wysłany odebrany wczoraj w poniedziałek oczywiście wrócił z błędami. Oczywiście pierwsze co zrobiłem to dałem do ponownego wysłania (zrobiłem to przez opcje Napraw>zaznacz zestawy do ponownego wysłania) i może zrobiłem to źle bo błędy znowu wróciły zadzwoniłem do NFZ i kazali mi przesłać zlecenia jeszcze raz zrobiłem tak samo ale cały czas wraca z błędem. Z tego co czytałem na forum to jak były błędy w patronażach to trzeba było zrobić wyślij z ewuś ale ja u siebie nie widzę takiej opcji może ktoś wie jak mam to przesłać w KS-SOMED (aha wszystkie osoby są normalnie potwierdzone w EWUŚ na ten dzień)

PS. Przepraszam za tak długi i może ciężko zrozumiały tekst :(
Nikt nie wie jak to przesłać poprawnie ?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2020, 08:02:26 am wysłana przez WSPL »

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 48
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 1
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9297 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3177 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3034 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]