Pozostałe problemy > Problemy ogólne

ŚWIADCZENIE POZ- ZWIĄZANE Z WYDANIEM ZAŚWIADCZENIA SAMODZIELNEJ EGZYSTENCJI

(1/3) > >>

hornet:
chodzi o
ŚWIADCZENIE LEKARZA POZ- ZWIĄZANE Z WYDANIEM ZAŚWIADCZENIA OSOBIE NIEZDOLNEJ DO SAMODZIELNEJ EGZYSTENCJI
i błąd "niezgodne kody schorzeń icd10 dla usługi (weryfikacja pozytywna) "
dziwna sytuacja gdyż na początku maja nie miałem żadnego błędu o takim charakterze natomiast teraz nie mogę przepchnąć
ani jednego takiego świadczenia , rozpoznania szły różne od faktycznych ( otępienia ) po ogólne "Z" i administracyjne .

czy ktoś ma pewniaka jeśli chodzi o ICD10 ?

karolweksler:
Ustal z Twoim NFZ jak mają nastawioną weryfikację. Może coś im się zepsuło po aktualizacji.

aantos:
A kiedy rozliczanie takie zaświadczenie?
Jeżeli lekarz wpisze na zaświadczeniu niezdolny do samodzielnej egzystencji? Na jakim druku?

karolweksler:

--- Cytat: aantos w Czerwca 16, 2020, 17:30:58 pm ---A kiedy rozliczanie takie zaświadczenie?
Jeżeli lekarz wpisze na zaświadczeniu niezdolny do samodzielnej egzystencji? Na jakim druku?


--- Koniec cytatu ---
Zadaj pytanie raz jeszcze. Przeczytaj przed wysłaniem.

MichalP:
Troszkę odświeżę temat - nie chce zakładać nowego tematu.

Czy ten produkt
5.01.00.0000149  porada lekarska związana z wydaniem zaświadczenia osobie niezdolnej do samodzielnej egzystencji

dodaje się gdy chodzi faktycznie o jakiś specjalny wniosek odnośnie samodzielnej egzystencji
czy jednak wystarczy że lekarz wypiszę Zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia wydane dla potrzeb Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności ? Takich wniosków u siebie widzę z 30-40 miesięcznie na populacje 8 000 więc wydaje mi się że dużo.

Nie potrafię nigdzie dokładnej informacji znaleźć.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej