collapse

Reklama


Autor Wątek: drEryk AOS czy warto?  (Przeczytany 2123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gringo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 815
  • Pomógł? 22
  • Zachodniopomorski OW
drEryk AOS czy warto?
« dnia: Lutego 25, 2021, 13:09:47 pm »
Pytanie do osób korzystających z Eryka.
Jak się sprawdza w AOS? Mam jeden gabinet z specjalistą, który chce zmienić PPS'a(tylko klx, bez kolce) Jak codzienna praca, EDM, e-skierowania?  Czy jest możliwy import a PPS'a i w jakim zakresie. Interesują mnie też Wasze spostrzeżenia i wszelkie uwagi w temacie.

Czy Eryk jest już dostępny w chmurze?
Przepraszamy. Taras widokowy nieczynny. Najbliższy czynny taras widokowy dla odprowadzających we Wrocławiu!

Offline jedin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 649
  • Pomógł? 10
Odp: drEryk AOS czy warto?
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 25, 2021, 16:32:29 pm »
Może Serum kamsoftu, też w chmurze, nie ma problemu z migracja bazy danych z ksppsa, aos spoko, wszystko aktualne na czas, e-skierowania, erecepty,ezwolnienia edm wszystko działa,

Offline gringo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 815
  • Pomógł? 22
  • Zachodniopomorski OW
Odp: drEryk AOS czy warto?
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 25, 2021, 17:39:47 pm »
Mówiąc dyplomatycznie, klient chce coś z poza stajni KS.  :'(
Przepraszamy. Taras widokowy nieczynny. Najbliższy czynny taras widokowy dla odprowadzających we Wrocławiu!

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: drEryk AOS czy warto?
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 25, 2021, 19:01:38 pm »
Mam pod opieką Przychodnię i trzy Gabinety z drErykiem. Zdarzają się problemy jak wszędzie, ale jeśli chodzi o pomoc w ich rozwiązaniu to biją innych mi znanych na cacy. Tak bez chwalenia nadmiernego to uważam, że jest to najlepszy program ze znanych mi. MEDIPORTA (KAMSOFT-u) w chmurze jest ekstra, ale już miesiąc czekam aby mi wyjaśnili jak zrobić korektę do faktury bez i z szablonem :-) PPS kiedyś było dobrze z asystą, ale teraz coś się dowiedzieć to masakra, trzeba pisać zlecenia, zgody itd, tak jakby przeciągają. Asysta drEryka bije KAMSOFT totalnie - jest tak dzwonię do asysty drEryka rozmawiam z konsultantem, omawiamy problem i jak trzeba od ręki łączy się zdalnie pomaga, rozwiązuje problem i to w cenie programu. W KAMSOFT-em to tak nie przejdzie :-( Nie doradzam lekarzom jaki program mają kupić bo potem są problemy, że to niby doradził a tu coś nie działa.
Osobiście wybrałbym drEryka chociaż jeszcze nie jest w chmurze i trochę jest słabo rozwiązane łączenie się np. z innego miasta drugiego gabinetu. Trzeba to jakby samemu rozwiązać. To tak na tyle co z głowy mogę przedstawić na szybkiego :-)
Edward z Kętrzyna

Offline gringo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 815
  • Pomógł? 22
  • Zachodniopomorski OW
Odp: drEryk AOS czy warto?
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 26, 2021, 09:21:03 am »
No właśnie, mamy podobne wnioski z wsparcia PPS'a przez Kamsoft.
Na horyzoncie kolejne wydatki na Rejestr Zdarzeń Medycznych a pomoc, jakby nie istniała w tej firmie. Szkoda, bo dużą tracą, chyba że to świadoma polityka....

Fajnie, że jesteś zadowolony i dobrze wiedzieć, że są firmy które dbają o swoich klientów.
Przepraszamy. Taras widokowy nieczynny. Najbliższy czynny taras widokowy dla odprowadzających we Wrocławiu!

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 78
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 2
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9299 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3074 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]