collapse

Reklama


Autor Wątek: Funkcjonalności  (Przeczytany 412 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DominikGab

  • Moderator
  • Początkujący
  • *****
  • Wiadomości: 19
  • Pomógł? 9
Funkcjonalności
« dnia: Marzec 27, 2020, 18:39:14 pm »
Czy można przenieść bazę i historię medyczną pacjentów z dotychczasowo używanej aplikacji.

Tak, jak najbardziej da się przenieść dane personalne i medyczne ze wszystkich popularnych aplikacji dostępnych na rynku. Szczegółowy zakres i termin importu jest uzgadniany z Użytkownikiem po otrzymaniu bazy danych.

Czy w Gabinet drWidget można realizować wideowizyty, usługi telemedyczne, konsultacje on-line z lekarzem lub pielęgniarką?

Gabinet drWidget łączy się z portalem pacjenta ? myDr, dzięki temu lekarze i pielęgniarki otrzymali możliwość przeprowadzania wszelkich aktywności pt. telemedycyna. Mówimy to o konsultacjach on-line, wideokonferencjach.

Czy w programie jest dostępny portal pacjenta umożliwiający umawianie wizyt przez pacjentów?

Jak najbardziej. Pacjent może założyć konto w portalu dedykowanym dla niego ? MyDr.pl, następnie sparować się z placówką. To umożliwi nie tylko samodzielne umawianie wizyt, ale też udostępnianie pacjentom wybranych elementów dokumentacji medycznej (np. zalecenia), przyjmowanie zleceń na przedłużenie leków stałych i wiele innych.

Czy są jakieś aplikacje dedykowane jako dodatek do Gabinet drWidget ?

Aplikacja łączy się z dodatkowymi narzędziami wyprodukowanymi przez LekSeek Polska. Dla przykładu możemy podać Pacjent Gabinet drWidget, gdzie osoby zapisane do przychodni mogą umawiać wizyty i mieć dostęp do swojej dokumentacji, czy też aplikację dla osób chorych na cukrzycę ? One Touch Gabinet, która umożliwia przesyłanie odczytów glukometra wprost do karty pacjenta.

Czy program posiada narzędzia pozwalające mierzyć efektywność pracy?

Aplikacja Gabinet drWidget wyposażona jest w pełny moduł raportowy pozwalający mierzyć efektywność pracy, przychody, prowizje i wiele innych. Administrator może korzystać z gotowych raportów, ma też dostęp do kreatora, który w prosty sposób umożliwia mu tworzenie własnych statystyk.

Jakie dodatkowe funkcjonalności oferuje Gabinet drWidget?

Aplikacja wyposażona jest w System Informacji Medycznej (SIM), który sprawia, że lekarz ma pod ręką wiele narzędzi wpierających jego działania terapeutyczne. Dla przykładu Gabinet drWidget posiada bazę interakcji, dzięki której podczas wypisywania recepty system automatycznie sprawdza historię przepisywanych 90 dni wstecz preparatów i informuje lekarza o interakcjach z nanoszonymi na receptę preparatami. Lekarze mają podczas wizyty dostęp także do słowników icd9, icd19, normi skal, kalkulatorów medycznych, bazy wiedzy o lekach, czy kursów medycznych w których można zdobyć punkty edukacyjne.

Czy program zawiera bazę leków?

Tak, aplikacja zawiera naszą autorską bazę leków. Jest ona aktualizowana na bieżąco, co 2 miesiące zgodnie z rozporządzeniami MZ uzupełniane są poziomy odpłatności. Naszą bazę leków można kojarzyć z leksykonów. http://www.leksykon.com.pl/oferta-101521-lekseek.html

Czy aplikacja jest dostosowywana do najnowszych wymogów Ministerstwa Zdrowia?

Oczywiście. Staramy się na bieżąco wprowadzać nowe rozwiązania do Gabinetu na długo przed terminami obligatoryjnymi. Jesteśmy w czołówce krajowych producentów oprogramowania, jeżeli chodzi o szybkość dostępności e-ZLA, e-Recepty, czy też e-Skierowań. Nasi użytkownicy mogą korzystać z tych funkcjonalności zawsze długo przed ich obowiązkowym wprowadzeniem. Monitorujemy kolejne etapy cyfryzacji Polskiej służby zdrowia i na bieżąco na nie reagujemy. Równolegle do tego prowadzimy szereg działań edukacyjnych dla użytkowników ? na co dzień pomagamy użytkownikom uzyskiwać dostęp do platformy P1, czy certyfikatów ZUS PUE.

Czy Gabinet drWidget umożliwia rozliczenie z NFZ?

Jak najbardziej. W aplikacji istnieje dostępny dla wszystkich moduł umożliwiający rozliczenie zarówno placówek POZ jak i AOS. Istnieje również możliwość ewidencji i rozliczania usług komercyjnych.


 


* Kalendarz Świadczeniodawcy

Sierpień 2020
Nd Pn Wt Śr Cz Pt So
1
2 3 4 5 6 7 8
[9] 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

* Szukaj


Reklama

* Shoutbox

Odśwież Historia
  • Nie ma jeszcze żadnych wiadomości!

* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 36
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

* Aktywni

Paweł Paweł
8381 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3145 Wiadomości
Michał Michał
2732 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2502 Wiadomości
09061303
2487 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2175 Wiadomości
karolweksler
1933 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1497 Wiadomości

Reklama

Reklama