collapse

Reklama


Autor Wątek: e-skierowanie  (Przeczytany 40905 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mmariom

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Pomógł? 2
Odp: e-skierowanie
« Odpowiedź #105 dnia: Listopada 25, 2020, 19:24:41 pm »
Drukują się Wam uwagi wpisane w e-skierowanie?  Jak wiadomo nie wszyscy jesze odbierają elektroniczne i dodatkowe informacje na wydruku czasem są niezbędne.

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3027
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: e-skierowanie
« Odpowiedź #106 dnia: Listopada 25, 2020, 21:45:17 pm »
Drukują się - dane z zakładki Uwagi (stara karta) lub panelu Uwagi (nowa karta) lub jak mam podpięty do usługi formularz, to drukują się elementy, które możemy zobaczyć w aplikacji po dodaniu formularza (np. tabelka z ustawionym kshidden na display się nie wydrukuje).
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

Offline mmariom

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Pomógł? 2
Odp: e-skierowanie
« Odpowiedź #107 dnia: Listopada 26, 2020, 20:17:32 pm »
Drukują się - dane z zakładki Uwagi (stara karta) lub panelu Uwagi (nowa karta) lub jak mam podpięty do usługi formularz, to drukują się elementy, które możemy zobaczyć w aplikacji po dodaniu formularza (np. tabelka z ustawionym kshidden na display się nie wydrukuje).

No to akcja z dzisiejszego dnia. Lekarz - "w dalszym ciagu nie drukuja mi sie dane z panelu uwagi" - nowa karta.  Za kilka godzin. "Już się drukują, dziękuję"  Oczywiście nic w tym czasie nie zrobiłem.
Sprawdziłem te skierowania i faktycznie w obu są treści w panelu  - uwagi.  Za nic nie mogę znaleść żadnych zależności. 

Offline neelix

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 991
  • Pomógł? 39
Odp: e-skierowanie
« Odpowiedź #108 dnia: Listopada 30, 2020, 19:44:29 pm »
Trafił się komuś błąd przy pobieraniu skierowania: "Niepoprawne dane dotyczące identyfikatora miejsca pracy"?
Pojawia się tylko w jednej poradni, VII i VIII część kodu poprawne, REGON poprawny.

Offline kajtek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Pomógł? 3
  • Lubelski OW
Odp: e-skierowanie
« Odpowiedź #109 dnia: Grudnia 04, 2020, 20:18:20 pm »
W SOMED pojawiła się możliwość obliczania ilości wydanych e-skierowań - moduł zestawienia / zestawienia użytkownika/ F6 wczytaj skrypt : ESKIEROWANIAPOZ_FB.kss
Jak go uruchamiamy to otrzymujemy wyniki jak w arkuszu ale brak w ogóle wyników za październik a jak porównamy wyniki poprzez obliczenie ilości e-skierowań w module zlecenia to widzimy rozbieżności.
Czy ktoś to już próbował i jakie wyniki otrzymał ?

Offline mmariom

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Pomógł? 2
Odp: e-skierowanie
« Odpowiedź #110 dnia: Grudnia 17, 2020, 16:09:05 pm »
Pytanie do  specjalisty. Przychodnie specjalistyczne wymagaja czasem aby na e-skierowaniu było wskazane czy  ma być porada jednorazowa, czy objęcie leczeniem specjalistycznycznym.  Na formatce skierowania jest przycik infor.dla specjalisty. Tam można wybrać rodzaj wizyty i podać jeszcze inne ważne dane. Czy to widać u odbiorcy zlecenia? Jeśli nie to jak to robić? . Tworzyć dodatkowy formularz od którego e-skierowanie nas uwolniło ??
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2020, 16:16:44 pm wysłana przez mmariom »

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3027
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: e-skierowanie
« Odpowiedź #111 dnia: Grudnia 17, 2020, 23:47:57 pm »
Nie łącz eSkierowania z informacją dla lekarza kierującego. Lekarz, który wystawia skierowanie, nie ma wypełniać info. dla lekarza kierującego, bo to on jest tym kierującym. Lekarz realizujący skierowanie ma właśnie wypełnić tę informację dla lekarza kierującego i przekazać lekarzowi kierującemu. Z tego też powodu przycisk infor. dla specjalisty utożsamiaj bardziej z kartą wykonania usługi, a nie kartą dodawania skierowania (niefortunnie pewnie jest i tu i tu, bo to praktycznie ta sama karta, a szkoda).
Było tak ze starymi skierowaniami i jest z eSkierowaniami, nie zmieniło się nic.
Jak chcesz przekazać info do odbiorcy skierowania, to umieszczasz je w panelu lub zakładce Uwagi lub dopinasz sobie formularz do usługi skierowania, który wypełniasz po dodaniu usługi skierowania i jego treść (dla tabel warunek widzialności na display) idzie w treści skierowania. Tam możesz wrzucić informację, o których wspomniałeś.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

Offline mmariom

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Pomógł? 2
Odp: e-skierowanie
« Odpowiedź #112 dnia: Grudnia 18, 2020, 00:02:19 am »
Nie łącz eSkierowania z informacją dla lekarza kierującego. Lekarz, który wystawia skierowanie, nie ma wypełniać info. dla lekarza kierującego, bo to on jest tym kierującym. Lekarz realizujący skierowanie ma właśnie wypełnić tę informację dla lekarza kierującego i przekazać lekarzowi kierującemu. Z tego też powodu przycisk infor. dla specjalisty utożsamiaj bardziej z kartą wykonania usługi, a nie kartą dodawania skierowania (niefortunnie pewnie jest i tu i tu, bo to praktycznie ta sama karta, a szkoda).
Było tak ze starymi skierowaniami i jest z eSkierowaniami, nie zmieniło się nic.
Jak chcesz przekazać info do odbiorcy skierowania, to umieszczasz je w panelu lub zakładce Uwagi lub dopinasz sobie formularz do usługi skierowania, który wypełniasz po dodaniu usługi skierowania i jego treść (dla tabel warunek widzialności na display) idzie w treści skierowania. Tam możesz wrzucić informację, o których wspomniałeś.
   Dzięki. Niestety tak tez myślałem, że to  nie wychodzi ze skierowaniem.

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: e-skierowanie
« Odpowiedź #113 dnia: Grudnia 19, 2020, 16:32:24 pm »
Witam, od początku przy pobierani e-skierowania wyskakuje mi błąd:
"W rejestrze CWUd brak aktywnej placówki o danym identyfikatorze miejsca świadczenia usług."
Wygląda na to, że w rejestrze REGON coś nie halo, ale wszystko jest OK.
Druga sprawa, że nie mogę wysłać od początku prób e-skierowania, jest tylko komunikat, że P1 zwraca bład.
Cholery można dostać. E-recepty śmigają
Edward z Kętrzyna

Offline cocolinko

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 286
  • Pomógł? 16
  • Mazowiecki OW
Odp: e-skierowanie
« Odpowiedź #114 dnia: Grudnia 19, 2020, 17:54:52 pm »
Jaki regon wstawiony ?? 9 czy 14 znaków

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: e-skierowanie
« Odpowiedź #115 dnia: Grudnia 19, 2020, 19:00:28 pm »
Próbowałem i taki i taki. Coś jakby w REGON nie było aktywne miejsce udzielania świadczeń
Przy wysyłce obczaiłem błąd:"
System P1 zwrócił:
Co najmniej jeden dokument nie spełnia reguł biznesowych dotyczących swojej klasy dokumentu (szczegóły błędu zawarte są w wyniku weryfikacji).
Miejsce udzielania świadczeń podane na dokumencie jest niezgodne z CWUd.
Miejsce: /ClinicalDocument/author/assignedAuthor/representedOrganization/addr/descendant::*
Kod: REG.WER.671
W rejestrze CWUd brak aktywnej placówki o danym identyfikatorze miejsca świadczenia usług.
Miejsce: /ClinicalDocument/author/assignedAuthor/representedOrganization/templateId[@root='2.16.840.1.113883.3.4424.13.10.2.15' or @root='2.16.840.1.113883.3.4424.13.10.2.17' or @root='2.16.840.1.113883.3.4424.13.10.2.18' or @root='2.16.840.1.113883.3.4424.13.10.2.31']
Kod: REG.WER.4696
Edward z Kętrzyna

Offline hornet

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Pomógł? 3
Odp: e-skierowanie
« Odpowiedź #116 dnia: Grudnia 19, 2020, 19:16:41 pm »
Edward , z jakiego programu wysyłasz ? podmiot leczniczy czy ISPL ?

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: e-skierowanie
« Odpowiedź #117 dnia: Grudnia 19, 2020, 19:34:51 pm »
Indywidualna Specjalistyczna dermatolog, ma też gabinet prywatny
Edward z Kętrzyna

Offline hornet

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Pomógł? 3
Odp: e-skierowanie
« Odpowiedź #118 dnia: Grudnia 20, 2020, 12:36:57 pm »
dla PPS
Regon 9 cyfr
Miejsca NFZ - popraw miejsce wyk usług- Nr miejsca wpisz 1

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: e-skierowanie
« Odpowiedź #119 dnia: Grudnia 20, 2020, 15:36:00 pm »
Przepraszam ale tą sytuację mam w jednym gabinecie gdzie jest drEryk zapomniałem o tym zaznaczyć. Myślę, że tu chodzi o nazwy. Sprawdziłem w każdym systemie nazwa jest trochę inna. REGON inna, CEIDG inna, NFZ inna masakra jakaś
Edward z Kętrzyna

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 94
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 5
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]