Problemy z aplikacjami > KS-PPS

E- skierowanie do Poradni Specjelistycznej kody resortowe

(1/6) > >>

Kantor:
 Na e skierowaniu "wystawca e skierowania" do poradni specjalistycznej- u mnie w tym polu nie widnieją kody resortowe VII i VIII
Ponieważ nie wszystkie poradnie specjalistyczne posiadają skanery nowych skierowań chciałbym w tym polu wystawcy zmienić opis ,ponieważ cofają pacjentów po pieczątkę do przychodni i mijają im terminy. Próbowałem zmienić to w module rozliczenia RÓŻNE->dane świadczeniodawcy, ale tam jest tylko możliwość dopisania danych świadczeniodawcy do recept( na ostatniej zakładce).
W systemie ks-mrk uzyskałem odpowiedź:" tam też można" mimo pełnego wpisu w rubryce nadal na wydruku nie widnieją kody.
Jak to zmienić?

elamaciek2:
Spotkałam się kiedyś z czymś takim. U mnie na wydruku zlecenia zaopatrzenia "obcinało" dół nagłówka. Skopiowałam szablon i pole pieczątki zrobiłam "wyrównaj do góry". Mieściło się wszystko z kodami resortowymi też.
Jeżeli nazwa placówki jest długa to może być przyczyna.

09061303:
VII i VIII cz.k.res. jest związana z poradnią/miejscem wykonywania (miejsca zakontraktowane z NFZ w PPSie czy jakoś podobnie) i tam bym szukał tego, a nie na podmiocie. Wzorca wydruku bym nie ruszał raczej.

elamaciek2:
Niewykluczone że OID na wydruku zastępuje kody resortowe. Ale pole "wystawca" jest małe i może obcinać. Ja szablonu nie modyfikowałam tylko zrobiłam kopię i na niej poprawiałam. Można spróbować zmniejszyć czcionkę w polu "wystawca" i zobaczyć co dalej. Tak na moje oko jest tam arial 8 można spróbować 7.

09061303:
OID jest dla jednostki, miejsce wykonywania jest dalej miejscem wykonywania. Jak nie wprowadzimy tam kodów, to ich nie będzie. Oczywiście jaka na karcie m.wykonywania kody są, to można szukać przyczyny w tym, że się nie mieszczą w okienku.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej