collapse

Reklama


Autor Wątek: Nowa umowa  (Przeczytany 1406 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline miszel30

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Pomógł? 0
Nowa umowa
« dnia: Lutego 11, 2020, 14:00:59 pm »
Witam. Bardzo prosze o pomoc mam taki problem. Mam 4 punkty. Miałam przedłużona umowę na styczeń 2020 i teraz przecięłam 3 punkty umowy udało się to zrobić natomiast 4 punktu nie mogę przypiąć. Przy próbie przepiękna wyskakuje okno na końcu żeby wpisać okres obowiązywania umowy gdy wpisuje 12.2019 wyskakuje ze "data zakoncEnia umowy nie może być wcześniejszą niż data jej rozpoczecia"no i nic nie mogę kliknąć jak robię anuluj to wszystkie świadczenia zmieniają się na nowa umowę bez punktu kontraktówego.

I jeszcze na Szoi jak zrobiłam żądanie rozliczenia to zrobiło szablon na 3 punkty umowy i tego 4 wogole nie uwzględniło.
Ma ktoś pomysł jak to zrobić?
Pomocy!

Offline miszel30

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Pomógł? 0
Odp: Nowa umowa
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 12, 2020, 13:51:38 pm »
Czy moge teraz przedłużyć starą umowę do konca lutego (jeżeli mam już rozliczony styczeń?) i później spróbować przępiąć wszystkie punkty umowy ze starej na nową? Czy coś pokićkam takim zachowaniem?
Bo tak myślę czy ja nie zrobiłam błędu przepinając te trzy punkty i dlatego teraz nie mogę przepiąć czwartego (nieuwaga moja)
Jak to teraz rozwiązać?

Proszę pomóżcie.

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3027
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: Nowa umowa
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 12, 2020, 21:05:52 pm »
Miejmy nadzieję, że program Ci to zablokuje. Jak jest obecna umowa bieżąca w programie, to nie ma sensu nic przedłużać. Można tylko problemów sobie tym narobić.
Co do komunikatu z datą zakończenia umowy, to miałem go na jednej instalacji, gdzie umowa pierwotna była od września, czyli nie na cały rok. Świadczenia przepięło (bo przepinanie nie jest zależne od tego komunikatu), ale przywrócić dawną datę końca umowy musiałem zrobić manualnie.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

Offline miszel30

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Pomógł? 0
Odp: Nowa umowa
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 13, 2020, 13:09:54 pm »
Miejmy nadzieję, że program Ci to zablokuje. Jak jest obecna umowa bieżąca w programie, to nie ma sensu nic przedłużać. Można tylko problemów sobie tym narobić.
Co do komunikatu z datą zakończenia umowy, to miałem go na jednej instalacji, gdzie umowa pierwotna była od września, czyli nie na cały rok. Świadczenia przepięło (bo przepinanie nie jest zależne od tego komunikatu), ale przywrócić dawną datę końca umowy musiałem zrobić manualnie.

A możesz podpowiedzieć jak przywrócić manualnie ?

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3027
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: Nowa umowa
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 13, 2020, 17:43:48 pm »
W bazie przestawiłem. Jak nie masz doświadczenia z bazami danych, to nie rób tego sama.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

Offline maciejj

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 579
  • Pomógł? 64
  • Wielkopolski OW NFZ
Odp: Nowa umowa
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 13, 2020, 18:09:01 pm »
Najprościej ponowny import umowy z 2019 roku

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 125
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 4
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]