Problemy z aplikacjami > Aktualizacje programu KS-PPS

2020.00.1.0 (2020-01-30)

(1/3) > >>

Paweł:
1. Kateg.: WSZYSTKIE 
Opis: Zgodnie z komunikatem NFZ zaktualizowano słownik świadczeń podlegających sprawozdawczości z zakresu list oczekujących.
 
2. Kateg.: ZPO 
Opis: Ze względu na nieprawidłową walidację wymagalności wystawcy zlecenia na karcie zaopatrzenia przez Narodowy Fundusz Zdrowia, przywrócono raportowanie ww. informacji w komunikacie ZPOSP 3 2.0
 
3. Kateg.: Rozliczenia 
Opis: Udostępniono możliwość importu i exportu danych w zakresie zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze zgodnie z formatem ZPO.xls. Format obsługuje wszystkie dane umożliwiające prawidłowe rozliczenie zleceń wystawionych po 1 stycznia 2020r zarówno papierowych jak i eZWM. Dedykowany również dla rozliczeń sprzedaży zarejestrowanych w KS-AOW, którzy dotychczas rozliczali się przez TSP. Import wymagał wykupienia dodatkowej opcji licencji, a export dostępny jest w module ZPO.
Proponujemy dwa możliwe warianty w zależności od specyfikacji umowy z NFZ:
- KS-PPS ? Import świadczeń ZPO z plików XLS/CSV ? import dla 5 lokalizacji i limit 5000 świadczeń/miesiąc - za licencję - opcja wymagana umożliwiająca import.
- KS-PPS ? Import świadczeń ZPO z plików XLS/CSV ? za dodatkową lokalizację i 1000 świadczeń/miesiąc - za licencję.
Zakup dodatkowych lokalizacji będzie posiadał limit cenowy, który został ustalony i podany w cenniku produktu.
 
4. Kateg.: Rozliczenia 
Opis: Zaktualizowano słownik modyfikatorów świadczeń na podstawie komunikatu NFZ z dn. 24 stycznia 2020r.
 
5. Kateg.: Rozliczenia 
Opis: Aktualizacja listy recept. Dodano możliwość podglądu dokumentu e-Recepty w menu kontekstowym (prawy przycisk myszki) lub skrótem CTRL+F3.
 
6. Kateg.: WSZYSTKIE 
Opis: Dodano możliwość wyświetlenia stanu usługi P1 po nieudanej elektronizacji dokumentu (e-Recepta, e-Skierowanie)
 
7. Kateg.: Terminarz 
Opis: Dodano możliwość grupowego przesłania zrealizowanych wizyt do usługi AP-KOLCE. Dotyczy wizyt zarejestrowanych ale niewykreślonych w AP-KOLCE.
 
8. Kateg.: Rozliczenia 
Opis: Aktualizacja raportowania kolejek oczekujących komunikatem LIOCZ. Umożliwiono przekazanie statystyki harmonogramu przyjęć.

miwony:
Odważnie zaczęto już aktualizację i czy tylko ja tak mam przy próbie aktualizacji:
(Podany operator nie istnieje lub nie posiada uprawnień do wybranej opcji)

Czy to jest tymczasowa funkcjonalność Kamsoftu czy problem tylko u mnie

miwony:
Sam sobie odpowiem - po wpisie na forum aktualizacja idzie.

bartolinio:
u mnie doktor zrobiła aktualizację i o 6 rano telefon że nic nie działa... szybki wgląd i prawdopodobnie posypała się baza :\
także przedweekendowe popołudnie zapowiada się interesująco...

Monika24:
U mnie przeszła bez problemu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej