Pozostałe problemy > Elektroniczna Dokumentacja Medyczna

PPS miejsce komercyjne i błąd e-recepty.

(1/2) > >>

kz:
Witam wszystkich,

Czy ktoś miał taki komunikat przy miejscu komercyjnym:

"Wysyłanie recept zakończone niepowodzeniem. wystąpił problem w komunikacji z systemem P1. brak zgodności identyfikatora podmiotu z kontekstu wywołania usługi z identyfikatorem podmiotu jako atrybutu konta podmiotu".

Przebrnąłem generowanie miejsca komercyjnego, P1 i certyfikaty, wszystko teoretycznie poprawnie. Wyświetla się wizyta i e-recepta, można podpisać ale na końcu ten błąd :(

pozdrawiam,

Edward_B:
Sprawdź REGON, nazwę, adres, telefon wszystko może być gdzieś błąd

kz:
Dzięki, jeszcze raz po raz n-ty to sprawdzę. Możliwe, że tam jest błąd.
Przepisywałem dane z księgi rejestrowej ale dla praktyk lekarskich a tam nie ma np. kodów resort. V, VII itp. Jeżeli nie ma tego w księdze, to to pomijamy i pozostawiamy puste pola ?
I jeszcze jedno, czy te dane muszą się zgadzać w PPS oprócz karty świadczeniodawcy również w miejscu wykonywania ?

Edward_B:
Dane muszą być takie jak w RPWDL decyduje częsta spacja, cudzysłów, kropka

kz:
W końcu zadziałało. W Rozliczeniach, w "Miejscach Komercyjnych", na "Karcie miejsc wykonywania usług", czwarta pozycja od góry - "Podmiot", poprzez edycję zmieniłem wpisy do rejestrów "kod organu rejestrowego praktyk lek." na odpowiedni numer, u mnie 56. Należy ponadto pamiętać aby mieć też wpis do rejestru indywid. praktyk lek.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej