Rozliczenia świadczeń > STM

Harmonogramy dla STM od stycznia 2020

(1/52) > >>

G@nd@lf:
Witam!
Czy ktoś wie coś więcej na temat tego jak rejestrować pacjentów w harmonogramach dla gabinetu stomatologicznego od stycznia 2020?
Na chwilę obecną siadam raz na miesiąc i wklepuje dane do PPS (kolejki, pacjentów i ich usługi) oraz robię rozliczenie  ;)
Bo nie mam na to czasu w gabinecie.
Czy od stycznia każdy pacjent musi być wpisany w terminarz z kategorią: przyjęty na bieżąco, oczekujący, kontynuacja leczenia itd. ???
 :(

drzew6:
Niestety proszę zmienić nawyki i wpisywać wszystko na bieżąco. Da się to zrobić bo sam tak postępuję od 16 lat pracując bez asysty.Lepiej poświęcić przy każdym pacjencie 2 minuty niż potem siedzieć cały dzień

09061303:
..a przynajmniej wpisać w terminarz, ale @drzew6 wg mnie ma rację. Szybciej łatwiej i efektywnie przyjemniej jest wpisać całość na bieżąco.

G@nd@lf:
Ale ja podpytywałem czy jest obowiązek a nie czy coś jest lepiej :)
Wiem, że prościej by było wpisywać wszystko na bieżąco ale mnie bardziej chodziło o to czy będzie wymóg wysyłania codziennych harmonogramów tak jak to jest w przypadku PWT?

Paweł:
Nie no nie przesadzajmy ;)
Ale za to na horyzoncie jest coś na co pacjenci czekają najbardziej :D


--- Cytuj ---E-rejestracja funkcjonuje dziś głównie w placówkach prywatnych. My chcemy stworzyć wspólną platformę umawiania wizyt w ramach świadczeń finansowanych przez NFZ. System działałby na podobnej zasadzie jak ten, który pozwala dziś sprawdzić i porównać czas oczekiwania na świadczenia w konkretnych ośrodkach
--- Koniec cytatu ---

http://www.rynekzdrowia.pl/Technologie-informacyjne/Janusz-Cieszynski-zapowiada-kolejne-usprawnienia-w-informatyzacji-ochrony-zdrowia,201057,7.html

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej