collapse

Reklama


Autor Wątek: Jakieś zmiany w PWT?  (Przeczytany 3884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karolweksler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3071
  • Pomógł? 222
Odp: Jakieś zmiany w PWT?
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 23, 2020, 20:26:29 pm »
Ja prowadziłbym to co dotąd tyle, że w KOLCE.

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3027
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: Jakieś zmiany w PWT?
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 23, 2020, 23:30:29 pm »
Wg info telefonicznego z 09 NFZ, jak nie robisz domowej, nie musisz robić kolejek. Ale to tylko telefonicznie, na papierze nie ma nic.
W Twoim przypadku, masz robić dodatkowo harmonogram na procedurę dla domowej w pracowni fizjoterapii 1310 (nawet w nazwie nie ma, że ta komórka jest tylko ambu. - też miałem na to nadzieję).
Zobacz na kolce - pod poradnią 1310 masz dwie procedury, nie musisz szukać (nie znajdziesz) 2146 jak nie masz kontraktu. To jest wynik takiego zabezpieczenia NFZ po rewolucji w poprzednim ofertowaniu z 2146 i informacjami, że jak nie założysz komórki, to nie będziesz mógł wykonywać. Przykładowo małopolski praktyczni zaraz po ofertowaniu wykorzystał ten stan i w gminach, gdzie nikt nie wystartował na 2146, trzeba było robić domową na 1310. Taki mały chaos był.
Ja bym to robił w aplikacji jeśli chodzi o rezerwacje, wybierasz tylko inny kod procedury, bo kategoria oczekujący i tak musi wejść do SWIAD, a inaczej informacji tej nie dodasz. Raporty oceny miesięcznej i PWT i tak robisz spod kolców (albo z aplikacji jak umożliwia).
Inna sprawa - sensowność tego ustrojstwa. Czy prowadzenie osobnych procedur w tym przypadku dużo zmieni? Nie wydaje mi się - wykonujesz domową tym samym personelem i praktycznie sprzętem, co ambu., więc dostępność będzie może lekko odchylona (może i na niekorzyść pacjenta) w stosunku do ambu.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 100
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 6
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]