Rozliczenia świadczeń > POZ

Rozliczenie POZ pielegniarki srodowiskowej

(1/3) > >>

kammed:
Witam. Szukam instrukcji krok po kroku w jaki sposób mogę rozliczyć deklarację pielęgniarki POZ środowiskowej .? Mam NFZ szoi i KS PPS. Udało mi się wpisać kilka deklaracji z datą 1 września jednak nie wiem co dalej mam zrobić ?Czy jest ktoś ogarnięty w temacie kto pokieruje co należy dalej zrobić żeby wysłać wszystko do NFZ rozliczyć się z nimi.

karolweksler:
Musisz zrobić raport deklaracji i wysłać do NFZ (SZOI - sprawozdawczość - listy aktywne), zaczekać do końca miesiąca aż NFZ wygeneruje szablon rachunku i go wystawić. Mimo, że raport należy wysłać do 7 dnia miesiąca to zapewne NFZ jeszcze je przyjmuje ale pewnie to już ostatni dzwonek.

Paweł:
Listy mają w tej chwili status "weryfikacja" więc ten ostatni dzwonek już chyba odjechał.

kammed:
udało mi sie 10 września wysłać plik do nfz szoi - zakładka sprawozdawczość i później listy aktywne. mam wpisaną liczbę zaimportowanych deklaracji i do pobrania jakiś raport zwrotny i co dalej ?
mam teraz czekać na informację z nfz w sprawie rozliczenia ?
czy jakiś plik muszę pobrać i zapisać do ks pps w celu rozliczenia i wystawienia faktury później ?

Paweł:
Na koniec miesiąca fundusz udostępni wyniki weryfikacji i zrobi żądanie rozliczenia na podstawie którego będzie można wystawić fakturę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej