Pozostała sprawozdawczość w formacie otwartym > Kolejki oczekujących

Kolejki import

(1/1)

karsi1:
Po ostatniej aktualizacji nie mam możliwości importowania kolejek do rezonansu z pliku .xls
Wiem , że od 01.09.2019 obowiązują AP-KOLCE, ale potrzebuję zaimportować jeszcze kolejki za sierpień.
Po imporcie pojawia się komunikat, że import przebiegł prawidłowo i zaimportowano wszystkie pozycje, ale w podglądzie nie widzę żadnego z zaimportowanych pacjentów i nie zmieniła się liczba oczekujących, a powinna być większa od tej sprzed importu.
Ktoś może pomóc.

PiotrSz:
Opisz może dokładniej co robiłaś do tej pory i co nie działa bo nie do końca rozumiem.
Program KS-PPS?
Co miesiąc importowałaś do niego skądś pacjentów w kolejce poprzez Rozliczenia->Lista pacjentów oczekujących->Import?
Jak dobrze rozumiem, tak kolejka przechodzi Ci teraz z kolejki na poradnie na kolejkę na procedurę w AP-KOLCE?
Czy zrobiłaś już w programie (KS-PPS?) migrację istniejącej kolejki do AP-KOLCE (kolejka na procedurę)?
Z jakiego systemu importujesz pacjentów? Może w nim masz przełączone na coś po nowemu przez producenta/administratora?

Pozdrawiam

karsi1:
W KS-PPS prowadziłem sprawozdawczość do NFZ.
Ale po kolei.
Obsługuję 4 pracownie rezonansu magnetycznego.
Pracownie te posiadają swoje systemy informatyczne.
Z tych systemów generowane były do excella raporty dotyczące zapisanych pacjentów, jak również wykonanych badań.
Dane z excella importowałem do KS-PPS i wysyłałem do NFZ.
W tej chwili nie mogę zaimportować danych dotyczących pacjentów zapisanych w kolejkę w sierpniu.
Wysłałem kolejkę za sierpień do NFZ, ale nie jest ona prawidłowa, ponieważ nie zawiera pacjentów zapisanych w sierpniu.
Chciałbym wysłać prawidłowe dane, ale jeżeli nie zaimportuję kolejki z excella, to będę musiał to zrobić ręcznie.

PiotrSz:

--- Cytat: karsi1 w Września 11, 2019, 09:47:18 am ---W tej chwili nie mogę zaimportować danych dotyczących pacjentów zapisanych w kolejkę w sierpniu.

--- Koniec cytatu ---

Co to znaczy, że nie możesz zaimportować? Opcja w PPSie w ogóle zniknęła czy nie działa czy wali jakimiś błędami przy imporcie?
W związku ze zmianami w Ap-KOLCE i wejściem Harmonogramów przyjęć, Kamsoft chyba mocno przebudował obsługę kolejek
w PPSie i może format importu się zmienił albo nie został dostosowany jeszcze do w/w zmian..

Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej