Pozostałe problemy > Problemy ogólne

[ks-medis]Hurtowe zamienianie podpunktu umowy.

(1/1)

Nyahaha:
Jest jakaś możliwość by w medisie w księdze odmów hurtem zmienić punkt umowy które mają w świadczeniach podpięty zły punkt umowy? Mam pewne przypadki że dla jednej księgi mam kilka świadczeń w pewnych świadczeniach jest dobrze podpięte a w pewnych nie. Znaleźć odpowiednich pacjentów to graniczy z cudem, w zestawieniach nie chce mi wcale znaleźć pacjentów choć są takie osoby. Jeszcze na domiar złego to nie byli wykazani w błędach :). Przeglądanie wszystkich od początku roku ok 22 tyś. ks. odmów przy tym zamulonym programie życia mi nie starczy :).

09061303:
Nowe zestawienie rozliczeniowe w module rozliczenia (chyba dobrze pamiętam) nie działa? Powinieneś tam móc wybrać m.in. umowę i punkt umowy w filtrach i dostać w szczegółach listę pacjentów wraz z kodem świadczenia. Później eksport do excela i wyfiltrowanie odpowiednich kodów i powinno Ci wyjść to co chesz.

Nyahaha:

--- Cytat: 09061303 w Września 02, 2019, 18:55:13 pm ---Nowe zestawienie rozliczeniowe w module rozliczenia (chyba dobrze pamiętam) nie działa? Powinieneś tam móc wybrać m.in. umowę i punkt umowy w filtrach i dostać w szczegółach listę pacjentów wraz z kodem świadczenia. Później eksport do excela i wyfiltrowanie odpowiednich kodów i powinno Ci wyjść to co chesz.

--- Koniec cytatu ---

To właśnie próbowałem lecz program się sypał i sam się wyłączył :) i ogólnie to co mi po tym jak tego pewnie będzie koło 20k+ świadczeń, ręcznie poprawiać to ja się zabije. Śmieszne jest to że nie wywaliło tego jako błąd.
[edit]
teraz się nie zawiesiło jak wyfiltrowałem sam styczeń lecz nic nie znalazło ale i tak to zestawienie nie działa mi pod SOR.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej