Rozliczenia świadczeń > STM

nowa umowa stm

(1/2) > >>

maciejka:
Witam,
Mam problem. Lekarz dla którego pracuje poinformował mnie ze jest aneks do umowy za ten rok.
Kiedy go pobrałem i chce zainstalować, pojawia mi się taki komunikat.
Co mam wybrać ??
czy jak wybiorę tak to przeliczy cały kontrakt ?
a czy jeżeli nie to nic nie zmieni ?
Pozdrawiam

jurek44:
Należy wybrać, tak. Najczęściej taki aneks wprowadza nowe stawki lub współczynniki np. 1,5 jak ostatnio tzn. poprawia wprowdzone już pozycje.

karolweksler:
Zawsze wybieraj Tak.
Zawsze rób kopię bezpieczeństwa przed aktualizacją w module Serwis.
To się pojawia nawet jeśli jest pusta baza danych i w ogóle nie używany program.


--- Cytat: jurek44 w Sierpnia 19, 2019, 14:24:47 pm --- Najczęściej taki aneks wprowadza nowe stawki lub współczynniki np. 1,5 jak ostatnio tzn. poprawia wprowdzone już pozycje.

--- Koniec cytatu ---
Czy możesz pokazać, który element XML w pliku z umową zawiera współczynniki 1,5 w stomatologii?

wojciech.re:

--- Cytat: karolweksler w Sierpnia 19, 2019, 17:48:42 pm ---Czy możesz pokazać, który element XML w pliku z umową zawiera współczynniki 1,5 w stomatologii?

--- Koniec cytatu ---

też jestem ciekawy ;)
Na grupie FB w lipcu też byli tacy co czekali na UMX'a zawierającego współczynniki korygujące ;)

PiotrSz:

--- Cytat: karolweksler w Sierpnia 19, 2019, 17:48:42 pm ---Zawsze wybieraj Tak.
Zawsze rób kopię bezpieczeństwa przed aktualizacją w module Serwis.
To się pojawia nawet jeśli jest pusta baza danych i w ogóle nie używany program.


--- Cytat: jurek44 w Sierpnia 19, 2019, 14:24:47 pm --- Najczęściej taki aneks wprowadza nowe stawki lub współczynniki np. 1,5 jak ostatnio tzn. poprawia wprowdzone już pozycje.

--- Koniec cytatu ---
Czy możesz pokazać, który element XML w pliku z umową zawiera współczynniki 1,5 w stomatologii?

--- Koniec cytatu ---

No i to jest problem bo ich tam nie ma..
Macie jakiś pomysł jak to automagicznie przeliczyć?
Mam wizyty od 1 do 4.07 ze starą stawką wpisane a jest tego kilkaset produktów i wolałbym nie musieć tego ręcznie poprawiać :-/
Opcja serwisowa która ogarnia zmiany w JGP dla AOS tego nie zrobiła :-(

Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej