Pozostała sprawozdawczość w formacie otwartym > Kolejki oczekujących

pierwszy wolny termin

(1/2) > >>

Bożenna:
Wysyłam raport kolejek do 10.00 godziny danego dnia za dzień poprzedni. Harmonogram całodobowy 24h i wszystkie dni tygodnia. Dzisiaj raport jest z błędem: Dla kategorii medycznej "przypadek stabilny" kolejki wyznaczony został pierwszy wolny termin na dzień, w którym według harmonogramu nie są udzielane świadczenia. Taki sam komunikat dla "przypadek pilny. Wczoraj był 15.08, święto, ale my pracujemy każdego dnia. Czy coś się zmieniło i w dni wolne od pracy nie wysyłała się teraz kolejek? Czy błąd jest po stronie SZOI? Czy ktoś miał taki błąd i co z tym zrobił?
Bożenna

09061303:
Miał i niekoniecznie zrobił cokolwiek. Zweryfikuj czy rzeczywiście masz harmonogram poradni obejmuje dni, które wskazałaś jako PWT dla danej kategorii. Jak tak, to coś nie teges po stronie NFZ jest i ewentualnie zadzwoń do nich, że takie coś masz. Może być też przypadek, że podałaś terminy wykraczające poza datę obowiązywania umowy - mieli kiedyś takie coś oznaczone jako błąd czy ostrzeżenie, ale później to zmienili, bo było to bez sensu.

karolweksler:
Ja to miałem wczoraj w pewnym szpitalu (prawdziwym szpitalu, takim który pracuje 24/7/365) i kiedyś rozmawiałem o tym z NFZ i niestety jedyna opcja to wysłać jeszcze raz pierwszy wolny termin i unikać dnia 15-08 w terminie stabilnym i pilnym. Zrób to jak najszybciej. Ewentualnie jeśli chcesz poszukać dziury w całym (a potem pewnie i tak okaże się, że trzeba zrobić to co podałem) to napisz pismo do NFZ z prośbą  o pozytywne zweryfikowanie pierwszych wolnych terminów, ponieważ pracujesz cały rok - również 15-08 i taki był naprawdę pierwszy wolny termin.

Edward_B:
Witam, Czy ktoś już wysyłał pierwszy wolny termin bo u mnie jest na SZOI komunikat błąd importu, że okres od wcześniej podanego jest dłuższy niż 90 dni. Skoro to błąd importu to pewnie nie wchodzi do SZOI :-(

rkrzysiek:
Cześć, ja wysyłałem w sobotę i poszło bez problemu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej