Pozostałe problemy > Elektroniczna Dokumentacja Medyczna

gabinet.gov.pl ktoś wysyłał e-receptę...

(1/2) > >>

Carlos:
i udało mu się?

Kombinuję, by na szybko wysłać e-receptę z tego portalu i załapać się na zarządzenie Prezesa NFZ,
a później na spokojnie zainstalować w systemie potrzebne komponenty.
Ktoś próbował?

Carlos

kasienka9:
Chciałabym  bardzo. Bo chyba jestem za głupia na ten program. Indywidualna praktyka. Jednoosobowa. Loguję sie. Przypisana rola administrator. Nie moge byc rownoczesnie lekarzem bo program jakos nie pozwala.zmienic roli też nie bo administrator musi być. To co mam tworzyć fikcyjnego administratora? A siebie ustawić jako lekarza? Administrator recepty nie wystawi

09061303:
W czym to przeszkadza. Wg zasad bezpieczeństwa nie powinno się pracować na co dzień na koncie administracyjnym, zapewne z tego powodu tak zostało to zrobione.

kasienka9:
W tym że nie mogę utworzyć innego konta na siebie z uprawnieniami lekarza. Administrator nie ma uprawnień do wystawiania recept. Już doszłam jak. Intuicyjne to nie jest

Nyahaha:
Raz próbowałem, niby wszystko wedle instrukcji tylko w aptece nie dało się tego potwierdzi(bo niby źle wystawiona). Po rozwiązaniu n-tych problemów w ks-pps się udało wystawić receptę więc już ks-ppsa mam przygotowanego.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej