Pozostałe problemy > Elektroniczna Dokumentacja Medyczna

e-recepta konfiguracja w Somed

(1/2) > >>

Robinson:
witam,
czym różni się konfiguracja e-recepty w Somed dla Podmiotu Leczniczego od Praktyki Zawodowej?
Dla PL udało mi się zrobić a dla PZ mam błąd:
Błąd wysyłki dokumentu HL7/CDA:
Wystąpił problem w komunikacji z systemem P1. Szczegóły: Brak zgodności identyfikatora podmiotu z kontekstu wywołania usługi z identyfikatorem podmiotu jako atrybutu konta podmiotu.

cocolinko:
Certyfikat dla praktyki zawodowej ? W RPWDL masz certyfikat dla podmiotu a co z praktyką zawodową ? 

Robinson:
Dla Praktyki Lekarskiej analogicznie loguję się na portal i generuję certyfikaty następnie podłączam w Somed.

gringo:
sprawdź, czy przypadkiem ISPL nie ma błędnie nadanych kodów resortowych
w RPWDL lub w KS. Miałem przypadki, że w rejestrze dla IPL były kody jak dla podmiotu leczniczego i  musiałem certyfikaty ponownie generować po korekcie na
właściwe.
? jako I część kodu resortowego wpisać numer księgi rejestrowej
? jako VII część kodu rejestrowego ? wpisać: 000
? jako VIII część kodu rejestrowego ? wpisać: 0000.

No i numer OIL pod który podlega IPL, każda izba ma swój.

Robinson:

--- Cytat: gringo w Lipca 16, 2019, 21:45:45 pm ---sprawdź, czy przypadkiem ISPL nie ma błędnie nadanych kodów resortowych
w RPWDL lub w KS. Miałem przypadki, że w rejestrze dla IPL były kody jak dla podmiotu leczniczego i  musiałem certyfikaty ponownie generować po korekcie na
właściwe.
? jako I część kodu resortowego wpisać numer księgi rejestrowej
? jako VII część kodu rejestrowego ? wpisać: 000
? jako VIII część kodu rejestrowego ? wpisać: 0000.

No i numer OIL pod który podlega IPL, każda izba ma swój.

--- Koniec cytatu ---

W księdze ISPL nie widzę kodów resortowych po zalogowaniu się, w którym miejscu to jest?

W Somed wprowadziłem wg Twoich opisów:
? jako I część kodu resortowego wpisać numer księgi rejestrowej -- na karcie Podmiotu udało się
? jako VII część kodu rejestrowego ? wpisać: 000  -- na karcie Poradni udało się
? jako VIII część kodu rejestrowego ? wpisać: 0000. -- na karcie Poradni nie udało się ponieważ jest to rozwijana lista słownikowa

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej