collapse

Reklama


Autor Wątek: Wydruk dokumentacji HL7CDA  (Przeczytany 1403 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline neelix

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 991
  • Pomógł? 39
Wydruk dokumentacji HL7CDA
« dnia: Lipca 04, 2019, 17:09:46 pm »
Walczę z tym od kilku miesięcy i nie wierzę że nikt inny nie widzi w tym problemu uniemożliwiającego normalną pracę.
Jest EDM, lekarze nie drukują HZiCh a dokumenty generowane są w HL7CDA. Wszystko pięknie tylko kilka razy na miesiąc trafia się pacjent który prosi o kopię dokumentacji - oczywiście na papierze i tu zaczynają się schody: w Gabiencie w HZiCh można wydrukować pojedynczą wizytę, opcja "Drukuj jako jeden dokument" nie działa, Kamsoft mówi że to wina Internet Explorera i na tę chwilę nie może tego zmienić a w formacie HL7 każda wizyta to osobny dokument, nie można łączyć. Jedyne wyjście to drukowanie każdej wizyty osobno. Ok, przyjąłem do wiadomości. Ale dlaczego nie mogę wydrukować go hurtowo?
Jak było kilka wizyt to lekarze i rejestracja klikali, teraz po pół roku mają już tego dość - przy kilkunastu pozycjach do wydrukowania przeklinają Kamsoft, pacjenta i mnie.
XXI wiek, oprogramowanie za dobre kilka tysięcy zł rocznie, tysiące godzin pracy programistów a ja muszę klikać "drukuj" na każdej stronie oddzielne?

Offline andy83

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 290
  • Pomógł? 19
Odp: Wydruk dokumentacji HL7CDA
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 04, 2019, 17:23:03 pm »
A w module Gabinet -> HZiCH -> Wybierasz pacjenta -> zaznaczasz wszystkie wizyty -> drukuje 

Online 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3027
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: Wydruk dokumentacji HL7CDA
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 04, 2019, 21:26:13 pm »
Mi też się wydaje, że tak jak andy83 napisał to jest ok. W którym miejscu masz taj, że nie drukuje zbiorczo?
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

Offline neelix

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 991
  • Pomógł? 39
Odp: Wydruk dokumentacji HL7CDA
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 04, 2019, 23:18:10 pm »
No dokładnie w tym miejscu, mimo zaznaczenia kilku wizyt drukuje się tylko ta jedna podświetlona. Nie mówcie że tylko u mnie tak jest.

Offline Nyahaha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 777
  • Pomógł? 15
  • ...
Odp: Wydruk dokumentacji HL7CDA
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 04, 2019, 23:53:00 pm »
Jak wyszukuje to zawsze przed wydrukiem biorę "Generuj w jeden dokument", a potem dopiero drukuję. Wiem że kiedyś tak miałem że jak nie-wygenerowałem dok. to nie mogłem wydrukować tych niewygenerowanych dokumentów.

Offline neelix

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 991
  • Pomógł? 39
Odp: Wydruk dokumentacji HL7CDA
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 05, 2019, 12:56:30 pm »
Z tego co zrozumiałem Kamsoft to opcja "Generuj jako jeden dokument" działa tylko jeśli format dokumentów to OSOZ-EDI a nie może działać przy HL7CDA. Może macie ustawione OSOZ-EDI? Sprawdzę w przyszłym tygodniu na tej i innej instalacji.

Offline andy83

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 290
  • Pomógł? 19
Odp: Wydruk dokumentacji HL7CDA
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 05, 2019, 15:27:19 pm »
Mam ustawione OSOZ-EDI - i zaznaczam kilka dokumentów (ptaszek po lewej stronie) -> drukuj 

Online 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3027
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: Wydruk dokumentacji HL7CDA
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 05, 2019, 18:03:57 pm »
Macie OSOZ-EDI, bo to domyślne było. Możesz mieć rację. Pytanie czy Kamsoft jakoś uzasadnił, że nie może to działać w ten sposób, bo HL7CDA na to nie pozwala czy nie działa, bo nie oprogramowali tego?
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 85
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 2
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]