Problemy z aplikacjami > KS-SOMED

KS-SOMED - drukowanie zestawienia wystawionych recept, itp.

(1/3) > >>

Michał:
Hej, czy jest jakiś sposób aby umożliwić lekarzowi wydrukowanie dla pacjenta zestawienia wystawionych recept (oczywiście z nazwą leków i datą wystawienia), skierowań itp?
Problem dotyczy pacjenta, który ma wielu "opiekunów", i domagają się przepisania kolejny raz "drogiego" refundowanego leku, a zgodnie z dokumentacją pacjent powinien mieć wystarczającą ilość leku.
Niby w wizycie jest możliwość pokazania wszystkich wystawionych leków, ale nie ma możliwości wydrukowania, a przynajmniej ja tego nie widzę. Pomożecie? :)

maciejj:
GABINET/elementy wizyty/recepty
Przefiltruj jak chcesz (pacjent, lekarz, daty...) i na dole druk lista.

Michał:
maciejj, dzięki wielkie za pomoc. Czy kiedyś w KS-SOMED można to było drukować bezpośrednio z poziomu wizyty pacjenta? Lekarz upiera się że tak i po którejś aktualizacji się to zmieniło (oczywiście do twierdzeń tego konkretnego lekarza podchodzę z dystansem :)).

Edit: oczywiście nie mogło być tak pięknie. Lekarz chce żeby był wydrukowany numer recepty i ilość opkawoń a na wydruku tego nie ma. Czy można gdzieś zdefiniować, które kolumny znajdują się na wydruku?
Wiem, że można wyeksportować do excela i wtedy poustawiać co trzeba, ale zajmuje to niepotrzebnie więcej czasu, nie mówiąc o tym, że nie każdy lekarz sobie z tym poradzi.

maciejj:

--- Cytat: Michał w Czerwca 03, 2019, 12:16:08 pm ---Lekarz chce żeby był wydrukowany numer recepty i ilość opkawoń a na wydruku tego nie ma. Czy można gdzieś zdefiniować, które kolumny znajdują się na wydruku?


--- Koniec cytatu ---

u mnie zarówno numer, jak i ilość opakowań jest (załącznik). Co do definiowania wydruku, to w tej chwili nie znam sposobu. Nie wiem również, czy wcześniej było to dostępne z poziomu wizyty, nikt u mnie nie miał takiej potrzeby, więc się nie interesowałem tematem.

09061303:
U mnie tak samo. Nie ma możliwości definiowania takich wydruków (chyba, że zestawienia użytkownika, ale to armata na mrówki w tym kontekście, do tego wg mnie trudniej tam lekarzowi byłoby i tak dotrzeć).
Eksport widzę daje to samo co wydruk, ale jak jest eksport ogarniający co się chce, to jednak jest już dużo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej