Problemy z aplikacjami > KS-SOMED

KS-SOMED OSOZ doładowanie SMS

(1/1)

inferno3031:
Witam,

natknąłem się na następujący problem. Posiadam powiadomienia SMS (skonfigurowane i działające). Jednak po wyczerpaniu środków starowych na koncie nie mogę dojść jak je doładować :) Jeśli wchodzę do serwisu świadczeniodawcy OSOZ z poza SOMED'u to oczywiście dostaję komunikat, że "nie mam uprawnień i muszę nadać je w SOMED'zie" - wygląda więc na to że do portalu da się wejść tylko z poziomu aplikacji SOMED przyciskami "serwis świadczeniodawcy" lub "doładuj środki" z zakładki OSOZ (może przekazywany jest jakiś token). Jednak kiedy użyję jakiejkolwiek z tych opcji to oczywiście OSOZ się otworzy, zaloguje mnie ale kiedy przejdę do opcji "doładuj" otwiera się strona PayU. I tu zaczynają się schody - po wybraniu opcji płatności wyświetla się komunikat "Błąd skryptu" (w załączniku) i nic już nie można dalej z tym zrobić. Spróbówałem na paru innych systemach operacyjnych z różnymi wersjami IE (w tym najnowszej) ale niestety z tym samym rezultatem. Wygląda więc na to, że SOMED używa IE jako wbudowanej przeglądarki i na jakiejkolwiek innej by działało natomiast nie mogę się zalogować z powodu "braku uprawnień".

Teraz pytanie do forumowiczów - nie wierzę, że nikt z tego nie korzysta więc prawdopodobnie omijam coś bardzo oczywistego. Jak doładowujecie swoje konta SMS w OSOZ? Może jest jakiś sposób wejścia do portalu z poza SOMEDu? Z góry dziękuję wszystkim za wszelkie informacje.

Pozdrawiam

09061303:
Spoza portalu można - bezpośrednio w dziale OSOZ zamówić (przynajmniej kiedyś).
Spróbuj na 322090705, później niech Ci wyrecytują pod jakim numerem jest OSOZ. Tam Ci wszystko powiedzą.
Ogólnie jako błąd możesz też zgłosić błędy skryptu na stronie - mam tak samo tylko z konfiguracją wizytówki pod rejestrację internetową. Nie mam tylko czasu, żeby zadzwonić.
Hasło do logowania spoza aplikacji - zadzwoń pod ten sam numer i powiedzą Ci jak zmienić lub poznać. Powinieneś móc posiadać to hasło (ogólnie kiedyś tam się je ustawiało spod inauguracji), bo np. w PPSie musisz je wpisać do logowania pod kątem aktualizacji BLOZa. Sam PPS otrzymuje taki magiczny plik razem z licencją z zaszyfrowanym hasłem, tylko aktualizator BLOZu ma problem, bo chce czytać hasło z opcji, a tam pusto. Jak będziesz miał to hasło, to loginem będzie id licencji i możesz się tak logować do OSOZ jako przychodnia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej