collapse

Reklama


Autor Wątek: KS-SOMED OSOZ doładowanie SMS  (Przeczytany 1091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline inferno3031

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 7
  • Pomógł? 0
KS-SOMED OSOZ doładowanie SMS
« dnia: Kwietnia 17, 2019, 07:18:12 am »
Witam,

natknąłem się na następujący problem. Posiadam powiadomienia SMS (skonfigurowane i działające). Jednak po wyczerpaniu środków starowych na koncie nie mogę dojść jak je doładować :) Jeśli wchodzę do serwisu świadczeniodawcy OSOZ z poza SOMED'u to oczywiście dostaję komunikat, że "nie mam uprawnień i muszę nadać je w SOMED'zie" - wygląda więc na to że do portalu da się wejść tylko z poziomu aplikacji SOMED przyciskami "serwis świadczeniodawcy" lub "doładuj środki" z zakładki OSOZ (może przekazywany jest jakiś token). Jednak kiedy użyję jakiejkolwiek z tych opcji to oczywiście OSOZ się otworzy, zaloguje mnie ale kiedy przejdę do opcji "doładuj" otwiera się strona PayU. I tu zaczynają się schody - po wybraniu opcji płatności wyświetla się komunikat "Błąd skryptu" (w załączniku) i nic już nie można dalej z tym zrobić. Spróbówałem na paru innych systemach operacyjnych z różnymi wersjami IE (w tym najnowszej) ale niestety z tym samym rezultatem. Wygląda więc na to, że SOMED używa IE jako wbudowanej przeglądarki i na jakiejkolwiek innej by działało natomiast nie mogę się zalogować z powodu "braku uprawnień".

Teraz pytanie do forumowiczów - nie wierzę, że nikt z tego nie korzysta więc prawdopodobnie omijam coś bardzo oczywistego. Jak doładowujecie swoje konta SMS w OSOZ? Może jest jakiś sposób wejścia do portalu z poza SOMEDu? Z góry dziękuję wszystkim za wszelkie informacje.

Pozdrawiam

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3035
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: KS-SOMED OSOZ doładowanie SMS
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 17, 2019, 21:36:24 pm »
Spoza portalu można - bezpośrednio w dziale OSOZ zamówić (przynajmniej kiedyś).
Spróbuj na 322090705, później niech Ci wyrecytują pod jakim numerem jest OSOZ. Tam Ci wszystko powiedzą.
Ogólnie jako błąd możesz też zgłosić błędy skryptu na stronie - mam tak samo tylko z konfiguracją wizytówki pod rejestrację internetową. Nie mam tylko czasu, żeby zadzwonić.
Hasło do logowania spoza aplikacji - zadzwoń pod ten sam numer i powiedzą Ci jak zmienić lub poznać. Powinieneś móc posiadać to hasło (ogólnie kiedyś tam się je ustawiało spod inauguracji), bo np. w PPSie musisz je wpisać do logowania pod kątem aktualizacji BLOZa. Sam PPS otrzymuje taki magiczny plik razem z licencją z zaszyfrowanym hasłem, tylko aktualizator BLOZu ma problem, bo chce czytać hasło z opcji, a tam pusto. Jak będziesz miał to hasło, to loginem będzie id licencji i możesz się tak logować do OSOZ jako przychodnia.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 108
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 3
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9310 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]