collapse

Reklama


Autor Wątek: końcówka klient, a wystawianie recept  (Przeczytany 920 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jedin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 649
  • Pomógł? 10
końcówka klient, a wystawianie recept
« dnia: Kwietnia 08, 2019, 09:44:59 am »
Witam, mam pytanie mam kspps w rejestracji wersja jednostanowiskowa jako serwer, lekarz chciałby drukowac recepty ze swojego gabinetu jakie moduły oprócz licencji na wersje klient potrzebne beda aby ze swojego komputera mógl wyfiltrowac pacjenta, wystawic recepte i ja wydrukowac,  rozumiem ze dostep do bloza?, opcja gabinet lekarza tez?

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3027
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: końcówka klient, a wystawianie recept
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 08, 2019, 15:21:37 pm »
Zwykłe stanowisko (nie ma klienckich nie klienckich - po prostu stanowisko) wystarczy. Masz w nim podstawowy BLOZ i możliwość wejścia do modułu wizyta, a tam można recepty drukować.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

Offline jedin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 649
  • Pomógł? 10
Odp: końcówka klient, a wystawianie recept
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 09, 2019, 11:31:34 am »
no wlasnie chcialem sie zorientowac, bo z kamsoftu dostałem odp ze musze zakupic moduł gabinet lekarza, dostep do bloza, plus do licencji ktora mam jednostanowiskowa jako serwer opcje na drugie stanowisko, chodzi o to zeby lekarz z tego drugiego stanowiska łaczył sie z baza ktora jest na pierwszym stanowisku, to nie mają byc osobne dwie bazy....

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3027
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: końcówka klient, a wystawianie recept
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 09, 2019, 17:41:02 pm »
Moduł gabinet lekarza - pisałeś tylko o pisaniu recept w domyśle papierowych, nie pisałeś o eZLA i innych e.... czy prowadzeniu szeroko pojętej dokumentacji (podstawowa powinna być dostępna w standardowej wersji licencji)... Wejdź do modułu wizyta w obecnej wersji PPSa, zarejestruj pacjenta i będziesz mógł go obsłużyć - przeprowadzić wizytę (może być mała konfiguracja potrzebna), dodanie pul recept itd. Zobacz w cenniku co niesie z sobą moduł gabinet lekarza.
BLOZ - nie wiem, o której dokładnie licencji pisali, ale podstawowy bloz zawsze był w PPSie dostępny. Na jego podstawie można było wystawiać recepty tak, jakbyś je pisał ręcznie (chodzi o zasadę np. wybrania dla leku odpłatności, dzielenia po 5 leków na receptę). BLOZy dodatkowe to np. odpłatności, bloz13 - zwiększać mogą wygodę korzystania z PPSa.
Wejdź do modułu KS-BLOZ i spróbuj go zaktualizować w obecnej licencji. Możesz nie mieć wpisanego loginu i hasła do EWD - to trzeba ustalić w Kamsoft, ale poza tym lista leków powinna się zaktualizować i w wizycie powinno się dać się już w wizycie wybrać leki z listy.
Stanowisko sieciowe - ok, niech się tak nazywa, ale to to samo w znaczeniu głównie, że tyle samo kosztuje.

Nie jest powiedziane, że nie lepiej byłoby dokupić coś więcej, ale powyższe podstawowo powinno zadziałać.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 128
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]