Problemy z aplikacjami > Aktualizacje programu KS-PPS

2019.00.1.0 (2019-04-04)

(1/5) > >>

Paweł:
Wersja: 2019.00.1.0 (2019-04-04)

1. Kateg.: WSZYSTKIE 

Opis: Na podstawie zarządzenia Prezesa NFZ nr 38/2019/DSOZ z dnia 29 marca 2019r. zaktualizowano wycenę świadczeń stacjonarnych wyznaczanych za pomocą mechanizmu wspomagania rozliczania umów szpitalnych. Zarządzenie wprowadza zmiany w świadczeniach od 1 stycznia 2019 roku.
Celem automatycznej poprawy świadczeń proponujemy skorzystać z funkcji znajdującej się w module Serwis: Raportowanie do OWNFZ -> Zbiorcze korekty świadczeń ->Przeliczenie taryf dla świadczeń stacjonarnych.
Funkcja utworzy korekty świadczeń, po jej wykonaniu należy utworzyć nowy raport świadczeń.

Dostosowanie mechanizmu wspomagania rozliczania obowiązującego od 1 kwietnia 2019 zostanie opublikowane niezwłocznie po jego opracowaniu.
 
2. Kateg.: Terminarz
Opis: Zoptymalizowano filtrowanie wyświetlanych zdarzeń.
 
3. Kateg.: Rozliczenia
Opis: Udostępniono wersję 5.41 Międzynarodowej Klasyfikacji Procedur Medycznych ICD-9 PL (opublikowanej 26 marca 2019r.) obowiązującej od 1 marca 2019r. 
 
4. Kateg.: Rozliczenia
Opis: Dostosowano integrację SOMED-PPS do wymogów NFZ w zakresie rozliczeń chirurgii jednego dnia. Modyfikacja umożliwia prawidłowe rozliczenie konsultacji anestezjologicznej wykonanej nie mniej niż 7 dni przed zabiegiem.

cilazapril:
Po aktualizacji, jak chcę wejść do modułu serwis mam komunikat, że baza wymaga aktualizacji do wersji 00.1.0
Aktualizuję standardowo z katalogu serw i nadal to samo.

karolweksler:
Może antywirus coś Ci blokuje?

cilazapril:

--- Cytat: karolweksler w Kwietnia 04, 2019, 20:29:45 pm ---Może antywirus coś Ci blokuje?

--- Koniec cytatu ---
to samo z wyłączonym

Edward_B:
Jak miałem Avast to częsta tak blokował, że wyłączenie nic nie dawało, dopiero jak go wywaliłem to poszło. Tylko to nie musi u Ciebie tak być, ale różnie to bywa:-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej