Pozostałe tematy > O wszystkim

Jaka drukarka+skaner

(1/2) > >>

Weronika:
Witam

Czy ktoś może mi polecić jakaś drukarkę ze skanerem do małego podmiotu medycznego?

Nic wymyślnego nie będzie drukowane. Druk deklaracji plus karty świadczeń dla pielęgniarek, rachunki czy inne pierdoły. Myślę, że miesięcznie do 300 - 500 stron miesięcznie przez nią przejdzie, więc raczej nic drogiego i raczej z tańszym tuszem, tonerem...

Pozdrawiam

dentist12:
Najtańsze tusze, chodzi oczywiście o zamienniki, mają drukarki Brother - skup się na tej marce, jeżeli chcesz coś taniego :)

dagaxx:
My też własnie szukamy dobrej drukarki, ale jeszcze nic dobrego nie znaleźliśmy

kangoo12:
Brother z duplexem koszt koło 1000 (w przypadku małej) około 2000-2600 o większej wydajności. Dodatkowo plusem w tym wypadku jest łatwość konfiguracji i obsługi. Osobiście polecam Kyocerę (np.2040) chociaż konfiguracja to koszmar;-) ale dobrze skonfigurowana w sieci zapewnia brak problemów wszelakich.

Franek889:
Odświeżę troszkę temat. A nie jest tak, ze najlepszą ( podobno ) drukarką jest Epson ? to ta co ma te katridże? Widziałem mnóstwo opinii, jaka to ona fajna. Chciałem ją nawet kupić, ale koniec końców mam z HP. Ogólnie będę potrzebować coś większego i zastanawiam się nad dzierżawą sprzętu biurowego ************ Też całkiem spoko opcja.

--
edit: reklama firmy

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej