Problemy z aplikacjami > KS-PPS

Badania laboratoryjne OSOZ

(1/1)

MichalP:
Witam.

Uruchomiłem usługę OSOZ w placówce i wykupiłem pakiet badań.

Z tego co widzę jest to ilość pobrań tych badań.
Czy gdzieś można ustawić częstotliwość pobierania wyników ?

Nie chciałbym się nadziać że wykupiony pakiet poleci np w tydzień bo będzie sprawdzał wyniki co 15 minut itp.

Ktoś się w tym orientuje  ?

09061303:
Robiłem to, ale nie jest to używane.
Pakiet badań masz na zlecenia, nie na wyniki. Nie chodzi o częstotliwość pobierania, tylko ilość zleconych badań (czy całych skierowań - to dopytaj bo nie pamiętam).
Przetestowałem to z labo - działa, ale szkoda, że nie chcą tego lekarze używać. W POZ za takimi wynikami powinny wskoczyć od razu badania do raportu ZBPOZ.

Edward_B:
Piszę tutaj bo bo coś trochę pasuje do mojego problemu.
Może ktoś wie dlaczego przy wystawianiu skierowania do laboratorium nie wyświetla mi się żadne badanie do odznaczenia. Wciskam F2 i jest pusto. Można to jakoś dodać czy może w Adminie coś trzeba zaznaczyć. KAMSOFT poradził: Jeśli w module ADMIN włączono opcję PODRECZNE_SKRLAB (wartość=TAK), wówczas przy dodawaniu badań na skierowanie proszę skorzystać z klawisza [F2]."
Nic to nie pomogło :-(

Zbychu:
Teoretycznie trzeba wybrać z listy laboratorium i po wybraniu program powinien sobie wczytać listę badań, które laboratorium udostępnia do OSOZ. Laboratorium musi współpracować z OSOZ i musi być do nich przekazana lista badań. Może laboratorium nie ma takiej współpracy podpisanej.

Edward_B:
Dzięki, zrobiłem nową instalację podmieniłem bazę i ożyło :-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej