collapse

Reklama


Autor Wątek: SMS powiadamiający.  (Przeczytany 2631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz Pawłowski

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Pomógł? -2
  • w: Podkarpacki OW
    • Biurko Przeciwpancerne
SMS powiadamiający.
« dnia: Października 01, 2018, 09:20:01 am »
Mam prośbę do członków forum z terenu dolnośląskiego i mazowieckiego OW NFZ.
Czy wiadomo wam coś o losach pewnej innowacyjnej (jak ja kocham to słowo) inicjatywy polegającej na powiadamianiu pacjentów o terminie wizyty?
Cytuj
Pacjenci zapisani do poradni specjalistycznych (onkologicznej, ortopedycznej, kardiologicznej i endokrynologicznej) będą otrzymywać powiadomienie SMS-owe o wizycie u lekarza. Dolnośląski NFZ w ślad za mazowieckim oddziałem Funduszu wprowadził pilotażowy program SMS-owego powiadamiania o wizycie u specjalisty. System powiadomień ruszył w nocy z wtorku na środę.

Czytaj więcej: https://gazetawroclawska.pl/beda-krotsze-kolejki-do-specjalistow-nfz-wysle-esemesa-o-wizycie/ar/10679364
Wspomniane w artykule "z wtorku na środę" to 20/21 wrzesień 2016.
Czy to działa? Czy ktoś brał w tym udział? Czy ktoś widział wyniki analiz i wniosków po zakończonym pilotażu? A może to nadal działa?

Offline knrdsd

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Pomógł? 1
  • KS-SOMED :-(((
Odp: SMS powiadamiający.
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 07, 2019, 10:28:13 am »
Działało, ale słabo, nie wiem jak teraz. Czemu słabo? Bo nie uwzględniało aktualizacji. Zmieniliśmy zbiorczo termin z powodu "powody organizacyjne Św0dawcy"(brak możliwości przyjęcia zakładanej wcześniej liczby pacjentów pierwszorazowych), a mimo to po jakimś tygodniu kilkunastu pacjentów dostało radosne powiadomienie że zbliża sie termin ich wizyty w dniu który ponad tydzień wcześniej został zmieniony, W konsekwencji konieczność telefonowania do wszystkich potencjalnie powiadomionych (nie da się zgadnąć kto został a kto nie) i prostowanie informacji z NFZ.
Sytuacja taka wystąpiła raz, potem cisza ale ew. zmian terminów pilnujemy odpowiednio wcześniej (co najmniej 2 tyg. - ale i tak nie ma gwarancji...)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 113
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 4
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]