collapse

Reklama efento

Reklama MS


Autor Wątek: Rozliczanie diagnostyki w WZW typ C bezinterferonowo  (Przeczytany 1995 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nyahaha

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 199
  • Pomógł? 1
  • ...
Rozliczanie diagnostyki w WZW typ C bezinterferonowo
« dnia: Styczeń 09, 2019, 08:40:14 am »
Wiem że pytałem już na temat rozliczenia diagnostyki ale mam dalsze pytanie odnośnie jego rozliczania. Chodzi mi o to  Zarządzenie Nr 75/2018/DGL z dn. 31-07-2018 § 23. pkt 3.
"W przypadku, gdy zgodnie z opisem programu całość terapii świadczeniobiorcy trwa krócej niż 12 miesięcy rozliczenie, o którym mowa w ust. 1:

1) może być dokonane tylko raz po zakończeniu terapii;
2) nie jest zmniejszane proporcjonalnie do liczby miesięcy leczenia świadczeniobiorcy w programie, za wyjątkiem sytuacji, gdy w trakcie terapii pacjent został wyłączony z programu lub zmarł."

Mam rozumieć że jeśli rozliczam raz diagnostykę i nie leczy się więcej niż rok(zazwyczaj tylko 3 miesiące jest leczony, ew. przypadki to 6 miesięcy) to nie muszę się bawić w liczenie 0,0833*miesiące leczenia tylko wpisuję 1 i rozliczane jest jak za cały rok?

 


* Kalendarz Świadczeniodawcy

Październik 2019
Nd Pn Wt Śr Cz Pt So
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 [21] 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Nie znaleziono żadnych wydarzeń w kalendarzu.

* Szukaj


Reklama

* Shoutbox

Odśwież Historia
  • Nie ma jeszcze żadnych wiadomości!

* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 53
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 7
  • Kropka Użytkownicy online:

* Aktywni

Paweł Paweł
7950 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3044 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
Michał Michał
2368 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2273 Wiadomości
maciek777 maciek777
2146 Wiadomości
09061303
2105 Wiadomości
bart bart
1495 Wiadomości
karolweksler
1399 Wiadomości

Reklama

Reklama