collapse

Reklama


Autor Wątek: Uprawnienia do listy oczekujących  (Przeczytany 1207 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zukes

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 559
  • Pomógł? 11
Uprawnienia do listy oczekujących
« dnia: Grudnia 03, 2018, 10:33:07 am »
W KSPPSie lista oczekujących znajduje się w module Rozliczenia.  Najlepiej byłoby gdyby taka lista była dostępna także w kartotekach ale nie jest a proszenie o to KAmsoft to strata czasu.

Za wprowadzanie pacjentów oczekujących odpowiada rejestracja, czyli panie, które działają w mocnym stresie (roszczeniowi pacjenci, krzyki, przepychanki) ,a w takich warunkach odpowiedniej koncentracji nie zachowałby także mistrz ZEN. Czyli te panie MUSZĄ popełniać błędy i to robią. Kamsoft nie rozumie że wsparcie oprogramowaniem w takim miejscu jest bardzo ważne i puszcza różne sytuacje, które za chwile sam zweryfikuje jako błędne.
Chciałbym aby rejestracja kontrolowała sobie dane, jakie wprowadziła na zamknięciu okienek.
Ale nie chcę dawać rejestracji pełnego dostępu do modułu rozliczeń ale wyłącznie do listy oczekujących.

Czy koleżanki/koledzy mają przećwiczony jakiś schemat uprawnień abym cel który opisałem mógł osiągnąć?

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: Uprawnienia do listy oczekujących
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 20, 2021, 12:17:02 pm »
Czy może doszedłeś do ustawień jak to zrobić. Bo ja np. chciałbym aby lekarz logujący się jako operator nie widział wizyt innego lekarza, ale jakoś nie mogę dojść. Wyłączanie PS13 PLWIZ nic nie daje. Przecież to jest dziwne, że tak jest. Po co wtedy te nazwy użytkowników, hasła jak jeden drugiemu może zepsuć robotę. Może ktoś ma jakiś sposób
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2021, 21:45:12 pm wysłana przez Edward_B »
Edward z Kętrzyna

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3035
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: Uprawnienia do listy oczekujących
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 22, 2021, 20:23:51 pm »
Dobrych kilka lat temu o to wnioskowałem. Trwało i coś tam zostało dorobione - prawdopodobnie te opcje, o których napisałeś. Nie dane mi było tego do końca sprawdzić, bo potrzeba zniknęła, ale wydaje mi się, że na szybko sprawdzając przyszło mi do głowy, że zgłoszenie trzeba będzie kontynuować, bo coś tam mi w działaniu nie pasowało.
Pod tym kątem PPS się do niczego nie nadawał, a może dalej nie nadaje.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 146
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 5
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]