collapse

Reklama


Autor Wątek: Odrzucenie ofert PSY  (Przeczytany 5523 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline iwomik192

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Pomógł? 1
Odrzucenie ofert PSY
« dnia: Lipca 18, 2018, 19:21:15 pm »
Dostałam informacje o odrzuceniu oferty.Powód brak wykazanego pediatry w procesie diagnostycznym dla dzieci z autyzmem.
Proszę o pomoc i podpowiedx co robić? Jeżeli pisać protest to jak ma on wyglądać? Czy jest szansa na uznanie protestu - jakie macie doswiadczenie.

PJ

  • Gość
Odp: Odrzucenie ofert PSY
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 18, 2018, 19:29:28 pm »
Rozumiem, że pediatra nie znalazł się w formularzu ofertowym. A czy do oferty były dołączone dokumenty tego pediatry?
W proteście należy bardzo dobrze uzasadnić powód nie wykazania lekarza. Stwierdzenie, że to oczywista pomyłka pisarska czy coś w ten deseń nie przejdzie.

Co do moich doświadczeń, to dwa razy odrzucono mi ofertę. Złożyłem protesty: jeden został uwzględniony, ale chyba tylko dlatego, że gdyby odrzucili protest to - ze względu na brak oferentów - NFZ musiałby ogłaszać nowy konkurs. Drugi protest zawierał identyczne argumenty jak pierwszy, ale został odrzucony...

Offline iwomik192

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Pomógł? 1
Odp: Odrzucenie ofert PSY
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 18, 2018, 19:37:04 pm »
pediatra nie był wykazany w ofercie i nie było jego dokumentów. Ale czy nie powinno być tak że jest to brak formaln i komisja powinna wezwać oferenta do usunięcia tych braków w wyznaczonym terminie pod rygorem odrzucenia oferty.

Offline karolweksler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3071
  • Pomógł? 222
Odp: Odrzucenie ofert PSY
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 18, 2018, 19:46:34 pm »
i nie należy w odwołaniach pisać pierdół typu "dobry dojazd", bo to nie jest argument, że komisja zrobiła coś nieprawidłowo

Offline iwomik192

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Pomógł? 1
Odp: Odrzucenie ofert PSY
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 18, 2018, 19:52:52 pm »
karolweksler na pewno w odwołaniu bedę odnosić się do tego jaki personel diagnozuje (2 psychiatrów, psycholog kliniczny , psycholog, pedagog). pediatra nie bierze w tym udziału.

Offline Qba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 662
  • Pomógł? 3
  • Wielkopolski OW
Odp: Odrzucenie ofert PSY
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 21, 2018, 17:05:55 pm »
U mnie też odrzucili ale dali możliwość uzupełnienia oferty. Nie wiem tylko jak oznaczyć kopertę. Znalazłem coś takiego:

3. Kopertę lub paczkę zawierającą dokumenty lub oświadczenia stanowiące realizację wezwania komisji do usunięcia braków formalnych oferty oznacza się jak ofertę oraz dodatkowo umieszcza się wskazanie ?USUNIĘCIE BRAKÓW FORMALNYCH OFERTY?.

Chodzi mi o tekst "oznacza się jak ofertę oraz dodatkowo umieszcza się wskazanie ?USUNIĘCIE BRAKÓW FORMALNYCH OFERTY?. Czyli co wydruk z NFZ-KO i tej pierwszej kartki złożenie oferty i napis dodatkowo na kopercie ?USUNIĘCIE BRAKÓW FORMALNYCH OFERTY? ? bo nie rozumiem tego :)

też się dowalili, że nie były jakieś strony parafowane ciekawe jak mam to teraz podpisać he he czy mogę jechać do nich i podpisywać te strony ? ktoś miał taki przypadek ?
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2018, 17:10:01 pm wysłana przez Qba »

Offline karolweksler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3071
  • Pomógł? 222
Odp: Odrzucenie ofert PSY
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 21, 2018, 18:22:13 pm »
Chodzi mi o tekst "oznacza się jak ofertę oraz dodatkowo umieszcza się wskazanie ?USUNIĘCIE BRAKÓW FORMALNYCH OFERTY?. Czyli co wydruk z NFZ-KO i tej pierwszej kartki złożenie oferty i napis dodatkowo na kopercie ?USUNIĘCIE BRAKÓW FORMALNYCH OFERTY? ? bo nie rozumiem tego :)
Jeżeli odpowiadasz na wezwanie do usunięcia braków formalnych to dokładnie to tak wygląda.


też się dowalili, że nie były jakieś strony parafowane ciekawe jak mam to teraz podpisać he he czy mogę jechać do nich i podpisywać te strony ? ktoś miał taki przypadek ?
zadzwoń do nich i uzgodnij

Offline Qba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 662
  • Pomógł? 3
  • Wielkopolski OW
Odp: Odrzucenie ofert PSY
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 21, 2018, 19:47:16 pm »
no ale co wydruk z NFZ-KO i tej pierwszej kartki złożenie oferty i napis ręcznie długopisem "USUNIĘCIE BRAKÓW FORMALNYCH OFERTY" ? bo przeciez nic sie tam nie dopisze na kompie i wydrukuje

Offline karolweksler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3071
  • Pomógł? 222
Odp: Odrzucenie ofert PSY
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 21, 2018, 20:42:43 pm »
drukujesz pierwszą stronę z nfz-ko, naklejasz na kopertę, piszesz po tym długopisem "USUNIĘCIE BRAKÓW FORMALNYCH OFERTY".

Offline Qba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 662
  • Pomógł? 3
  • Wielkopolski OW
Odp: Odrzucenie ofert PSY
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 21, 2018, 22:30:05 pm »
 a ta pierwsza strona to ma byc złożenie czy uzupełnienie?

Offline karolweksler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3071
  • Pomógł? 222
Odp: Odrzucenie ofert PSY
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 21, 2018, 23:33:57 pm »
Złożenie.

Offline kangoo12

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 286
  • Pomógł? 10
Odp: Odrzucenie ofert PSY
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 22, 2018, 20:55:34 pm »
a nie raczej uzupełnienie? w ŁOW miałem taką samą sytuacje - braki formalne i musiałem złożyć uzupełnienie. najlepiej chyba będzie kontakt z komisją ofertową

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 85
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]